Prijava

Шта серете, познато је да су жене врхунски музичари. Мислим, сетите се само Бенглса или Роберта Палмера.

Ал, озбиљно, цура сасвим фино бубња. Ево неког снимка из Љубљане, да све то буде у духу теме. :

http://www.youtube.com/watch?v=-31uGoDkgOk

ЕДИТ : Не раде линкови за ЈТ, јебо их отац.

Него, комшо, један оф, али је л ово инди, ја још увек нисам скапирао ВОТАФАК из инди. Мислим, људи са сајта ми дадоше одредницу да је то нешто геј, али ни гуглањем нисам стекао праву слику о томе. Мислим, не могу да пљујем нешто, ако немам основу да то исто пљујем.

Е, и мени треба исто објашњење.

Инди, ови што снимају за слепачке издавачке куће, независни издавачи и тај трип...
:)))

Него, комшо, један оф, али је л ово инди, ја још увек нисам скапирао ВОТАФАК из инди. Мислим, људи са сајта ми дадоше одредницу да је то нешто геј, али ни гуглањем нисам стекао праву слику о томе. Мислим, не могу да пљујем нешто, ако немам основу да то исто пљујем.

Бурзи, јесте геј. Мислим, погледај овог лика с клипа што као пева. Он је као неки рокер? :) Ја мислим Леми кад би му подвикнуо, или Хетфилд, овај би пао у кому. Види ову што као свира бас. Бас већи од ње. xD

Благодарим. :)

Трве квлт блек металци су инди :Р

Бурзи, јесте геј. Мислим, погледај овог лика с клипа што као пева. Он је као неки рокер? :) Ја мислим Леми кад би му подвикнуо, или Хетфилд, овај би пао у кому. Види ову што као свира бас. Бас већи од ње. xD

Инди се појавио са развијањем хипстерске културе, па су у једном тренутку једни другима почели да диктирају трендове. Зато је фегетарија. Ја не знадем ни једног инди музичара који изгледа попут, рецимо Данцига.

Трве квлт блек металци су инди :Р

Истина. :)

Мени је овај Репетиор крајње фегетски. Мислим без трунке енргије. Дивим се овим људима из предходног клипа што су имали муда да изађу на сцену, са обзиром колико изазивају хејт док их гледаш и слушаш. Него, зајеби то је све мој лични утисак, мене интересује зашто се "инди" повезује са још ставри које нису из сфере музике. Ето, ти си на пример рекао да играш инди игрице на компу. Шта једну игрицу чини инди игрицом?

Е да не ударам спем овде, отворићу тему шта је то инди. Можда ми неко разјасни целу причу.