Ко последњи, нек' искључи CAPS LOCK (92)

  1. A palacinke, vazi, cim zavrsim sa skolom.
    I, koliko naplacujes dostavu ulja?

  2. Pa moram da vidim prvo kakvi su efekti nakon upotrebe. Ako se dobro pokaže, naručujemo još.

  3. Mhm, pa fino... A na kome isprobavas masazu i ulje?
    http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs733.ash1/162698_186031498091072_100000526705121_555027_4106891_n.jpg
    Vidi ga kakav je, njemu lepo, on ima sneg! ^^

  4. Pa na tebi, neću valjda žensko ulje na sebi da isprobavam. I ti svašta pitaš.

  5. Ih, pa nisi ni pitao za dozvolu! :P
    Nista od palacinki kad si nevaspitan, e! :)

  6. Dobro imam li dozvolu da isprobam ulje za masažu na tebi? Samo me podseti da uzmem ono za žene.

  7. Ma jok, uzmi ono jestivo!
    Odoh papam, pa-pa. :)
    Be good. ;)

  8. I opet mi ništa nisi rekla. Na kraju ću morati da se zadovoljim palačinkama.
    Aj zdravo onda.

  9. I šta, niko nije pobedio?
    Tresla se gora, rodiJo se miš.

  10. miš je dobiooooo griiiip paaa je seeeooo u džiiiiip i prevalioooo put dugaaačaaaak daaa ga pregledaaaa doktoooor mačaaaaak

  11. Doktor pacijenta pipnu... pacijent nešto zucnu (zuczuc more zuc), doktor mi leđa pipnu (etika na nivoju), zatim ga u čelo kucnu (odvalio mu čvrgu)...

  12. sa mojeee tačkeee glediištaaaa nije ti ništaaaa to kaaaaaazaaaa to kazaaaaa pa ga smaazaaaa

  13. Mljatz!
    U kojoj zemlji jedu mišofe? Ima li to negde? Ne mislim na puko preživljavanje, nego neki specijalitet... mmmm

  14. Идем да сређујем ауто а кад се вратим побеђујем!

  15. Браво Пуфна и ти једном да победиш !

    Мало да вас пустим да се радујете !

  16. ХАххахахахахах! ко је победио прошли пут?

  17. forget-me-not
    Koleginice, čestitam, zasluženo! :)) Samo kad nije Džanki :))

    Ко се задњи смеје, најслађе се смеје. буахахахах

  18. Е стварно, Џанки, колико нолајферишеш на овој теми, човек би се запитао што ниси победио једно 16 пута.... :Р

  19. Купао сам се 2 сата јебо те ЏД

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.