Ко последњи, нек' искључи CAPS LOCK (92)

  1. A onda ćemo da je prodajemo kao Voda Panda Vodu.

  2. realno sa lakijem svaki razgovor krene u pravom - interesantnom smeru

  3. А ако нам досади увек можемо да сисамо прљаве руке и добијемо глисте које ћемо да искењамо а онда опет поједемо и онда нам се у стомаку оне претворе у анаконде и кад искењамо анаконде она ће нас из освете прогутати и полусварити и опет искењати ,да и ми видимо како је то кад те неко дрка....

    почињем да претерујем , идем да спавам ..........

  4. to bre laki, al ako iskenjaš anakondu zar te ona neće smatrati majkom?

  5. Laki je uvek imao meru, u svemu...

  6. Ja čekam da Cara okači sise na onoj defki, ali ništa od te rabote.

  7. Lakija čitam selektivno. Čim registrujem neke gadosti i paljevinske priče, prelazim na nešto drugo. Dakle, u principu slabo ga čitam. Ali ovo za pandu i tekilu i pišanje mu je bilo super.

  8. ahahahah Laki legendo, danas si više preterivao, istina i ja i Džanki (Džanki dok mu nije pripalo muka) :)

  9. Električar, nisam te prepoznala.
    Izgledaš kao boles'

  10. Ko je stavio električara na repeat?

  11. e ljudi idem i ja da spavam... sutra ustajanje u sedam sahata pa cijeli dan škola... pozzz svima, i da fmn da do sutra nešto središ :D
    LAKU NOĆ

  12. Ma, završićemo nešto :)) Laku noć...

  13. Boles

    E bre izgledam kao dvocevka okrenuta prema tebi!

    Boles

  14. Ај лаку ноћ свима.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.