Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Ххаахахахахах Милице, јебаћу ти матер!

  2. Hugocavez
    Луис Лејн из Смолвила, каква риба.

    Potpis.

  3. A jes ispo Zarkovac ko smeker ovde, sto jes jes. Ipak, Cukarica ne jebe, iz Rakovice su najlepsi ljudi. Prosralo ga.

  4. Gregori Pek, Seril Kol, pevacica Lisi, Hale Beri sa dugom kosom, Kim Novak u Vertigo, Majk Paton, mlada Shirley Bassey, Natali Portman, i pomalo se primam na Kristijana Bejla. I jedan lik koga sam upoznala je savrsenog izgleda, mada moron. Visok je ~ 1,90-1,95, sirokih ramena, pravilnih i simetricnih crta lica, lepog osmeha, tamnih ociju i tamne kose. Ne volim svetlooke, niti svetlu kosu.

  5. A jes ispo Zarkovac ko smeker ovde, sto jes jes. Ipak, Cukarica ne jebe, iz rakovice su najlepsi ljudi. Prosralo ga.

    Драги дечаче, ми на Чукарици се рађамо као шмекери што је ова слика и доказала.

    П.С. Аница Добра, дефинитивно!

  6. A što muškadijo držite cigaru tako feminizirano? To mislim-što bliže jagodicama?
    Baš k'o nežnice malene :*

  7. A što muškadijo držite cigaru tako feminizirano? To mislim-što bliže jagodicama?
    Baš k'o nežnice malene :*

    :))) Бре, спремао сам се да је одложим, па зато.

  8. Ахахахаха какав товар!
    Сипај аурора! Дим.

  9. To je to mylyce,holivudska diva,redhed laserskog pogleda....

  10. Бурзумов пост од пре пар страна поприлично објашњава.

    http://www.ibbii.com/wp-content/uploads/2010/07/Susan_Coffey-1.jpg

    Е, сад, јесте да овде има пудера, шминке, фотошопа и тога, и јес да сам видео пар фотки на којима не изгледа ништа посебно, али у ово изнад бих могао да бленем сатима. А и има поприлично лепе сисиће.

    И, да, много волим Снежане.

  11. Опет неће да линкује слику. ПУ!

  12. Burzume, emo cave ne saradjuju ni online, m?

  13. Одбијају и преко интернета да дођу на видиковац.

  14. Na ovu cavu, Avril, sam se ložio dok sam bio mlađi, mada i sad se ložim što da ne. A i plavušice su mi skroz trn on! Prirodne, boje lana. Dobro ova nije baš ovde prirodna al' ko je jebe....

    http://www.celebrity-pictures.ca/Celebrities/Avril-Lavigne/Avril-Lavigne-1.JPG

    http://www.solarnavigator.net/music/music_images/avril_lavigne_trucker_shirt.jpg

    I naravno kovrdžave, tršave, neobične, ništa difoltno...

  15. Hahahahahhaha:))) Cao, Dorin, nisam te dugo videla:)

  16. Da ne off-ujem, i meni su tvoje lokne ideal, sta koristis, Kerastase?:)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.