Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Osim u mojim snovima, ne znam, aww

  2. Jebote, ladno sam zaboravio Mišel Fajfer, a uvek sam govorio da je verovatno najlepša žena koju sam vido.
    http://hdphotogallery.net/wp-content/uploads/2014/11/3667_michelle_pfeiffer.jpg

  3. Јој и она наша је била прелијепа, не могу да се сјетим имена, глумила у Отписанима, што је саставио мождани прије коју годину, како се зове?

  4. Misliš na Zlatu Petković?

  5. Ана Добрица је наша наилепша глумица старијег кова.

  6. Svakako bi je poveo caletu na slavu, a?

  7. Па да изблајва целом мушком роду за 3 евра?

  8. Мој идеал љепоте је Комерцијални доња црта Предах. <3

  9. Koja preljepost ovj lik, doduše s kosom je bio malo kripi.

  10. Jeste lep, mada mi je nekako lep na onaj fazon Hektora iz Rubi. :D

    doduše s kosom je bio malo kripi

    Pa i ovde ima kosu? o.O

  11. Jericho okačio Bojanu Ordinačev. Some, ona živi na Voždovcu, nedaleko od nekadašnjeg Tifanija. Iskreno najanjava mi bila dok je živela u televizoru. Ali uživo je stvarno dobra. Čak sam i smarao ortakinju dok se družila sa njom da je dovede na ćeps da joj ubacim rufi u piće, ili da je smuvam hloroformom, ali nije mi to nikada učinila. Šta ti je ženska sujeta, neće da da da te druga riba odjebava za pičku, već samo ona da ima to zadovoljstvo.

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.