Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Ко је ова плава?

    ali sam se setio da će bušido da mi objasni kako za mene i nije ništa do bradavičasta brđanka sa tri okoštale sise, na kakve sam navikao dok sam se probijao po blatu rodnog sela da ostavim mleko ispred zadruge, pa sam odustao :(

    Најебаћемо у пакету јер му дирамо девојку. Лололо

  2. Heh, ladno nisam izvalio da je to ona u zadnjem Betmenu.

  3. Hteo sam reći da je prekrhka i da bih rado igrao mice sa njom i skuvao joj čaj i to je to, ali sam se setio da će bušido da mi objasni kako za mene i nije ništa do bradavičasta brđanka sa tri okoštale sise, na kakve sam navikao dok sam se probijao po blatu rodnog sela da ostavim mleko ispred zadruge, pa sam odustao :(

    Ne bih ti to rekao Kaunte, nisam ja takav. Ali me ne iznenađuje da se slažeš sa Psetom u kritici moje devojke Merion, inače prvakinje francuskih pozorišta. Pseto je inače bečmenska lola. Navikao je da drpa za sisu devojke sa mentalnim problemima, jer im u večernjoj školi režu nokte, pa ne boli kada grebu. Voli dobru kapljicu i turšiju. Turšiju jer ga podseća na ukus bradavice prve devojke. Eto Kaunte, budući da se slažeš sa Vojvodom od Bečmena, ne mogu da te počastim uvredama koje si projektovao na sebe, jer nisu za vas francuske prvakinje. One mirišu na Šanel 5 i oblače se po poslednjoj pariskoj modi. One su za finu gospodu.

    http://cinemaeafins.com/files/2015/02/img-marion-cotillard-10_093224177271.jpg

  4. twoja riba mije pusxila gowno

  5. E ajde nemoj da mi prozivaš kevu.

  6. УВРЕДА, ПРИЈАВА, БАН!

  7. pa receno je na prosloj strani da se slikom ne moze najbolje predstaviti zasto je posebna, ko ume da prepozna i da uziva ume jbg pozdrav svim dobrim ljudima

  8. E da, david je pre par strana postavio Sofi Marso. Ona je bila blistava. Ali dobro, David i ja gotivimo istu pizdetinu, što je dokazano i u praksi.

  9. što je dokazano i u praksi.

    što, zakačili ste triper od iste trotoarke? što i nije tako loše :)

  10. paninaro. Mag humora i u 2015.

  11. To je to, Dione, svaki proliv može da potkači svakog. Ne kažem da si ti proliv, samo primjećujem :)

  12. Pa ako si primetio, zameni si pelene.

  13. što, zakačili ste triper od iste trotoarke? što i nije tako loše :

    Ne bih da ulazim u istoriju polni bolesti tvog porodičnog stabla. A i da ulazim, šta ti znaš o triperu - triper je jebačka bolest, ne dobija se drkanjem.

  14. zato i kazem da si ti imun, bushido

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.