Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Заправо, она што сам је ставио је Sienna Miller. Ликуша глуми у Американ Снајперу. Филм је кул. А она ту је тако јебозовна. Нема сису. Ал брт плени лепотом.

    Ликуша глуми у Американ Снајперу. Филм је кул.

    Американ Снајперу. Филм је кул.

    Филм је кул.

    Филм

    је

    кул.

    кул.

    Шта ти дечко радиш...

  2. Па оно, ние лош. Што?

  3. Брате, филм је највећа срањчуга коју сам икада гледао. Ужасна американска пропагандна избљувотина, очајни дијалози, ужасне сцене и режија, ма оверол гоwно... Осим Бредлија Купера који је фаца (#nohomo) и дојајне војне опреме приказане у филму ја не видим шта ту може да ти се свиди...

  4. Баш то што си рекао. Бредли ојебо. А ру ликушу, да сам на његовом месту трсио бих непрестано.
    Истинита је прича, па ми било жао мало на крају. Све у свему, довољно да буде ок филм.

  5. Крле96-то, на ову тему се не качи ликуша што би трсио, а поготово не ликуша што би трсио јер се ложиш на филм у којем је глумила, качи се идеал љепоте децхко!

  6. Јесте. Заборавих. Али у сваком случају није толико згодна, колико је лепа. Али стварно.

  7. брате ово је дефиниција "просјечне љепушкасте дјевојке"

  8. Као што је и пола ликуша са ове теме.

  9. Реално. Бранчило је шмекер и по #нохомо

  10. ја би му издрко мало #нохомо

  11. + 1 za oba prethodna posta

  12. Busxidu zameram samo ovu francuskinju malenu

    https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/8d/77/82/8d77823652ca179654b109d5c38058b7.jpg
    Не знам. Због ње сам највише волео да гледам Такси. Типична француска девојка из суседства, још нимфоманка. Није нешто лепа, али је сва као појава врх. Барем мени.

  13. не свиђа ми се и то је то

  14. Баш је кул

  15. Nas Brane je lepsi od nje jedno 14 puta

  16. no homo se podrazumeva :(

  17. Hteo sam reći da je prekrhka i da bih rado igrao mice sa njom i skuvao joj čaj i to je to, ali sam se setio da će bušido da mi objasni kako za mene i nije ništa do bradavičasta brđanka sa tri okoštale sise, na kakve sam navikao dok sam se probijao po blatu rodnog sela da ostavim mleko ispred zadruge, pa sam odustao :(

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.