Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Mi tu. Meni je malo spuki, oči su joj malo vrljave i čudne o.O

  2. Da vidite šta je savršenstvo...I zamolio bih te Slavko da je ne vređaš

  3. zlocesta pufnica

    Sijalice, sta tacno treba da naucimo uz pomoc te slike?

    to je onaj neki fazon: mozhesh da me povredish ali ne mozhesh da me povredish

  4. Njah je vredjanje? To sto njemu nije fizicki jebeno savrsenstvo i sto bi mogao da se suzdrzi i da nakon pet sekundi posmatranja slike zapravo ne svrsi u gace je tebi uvreda?!

  5. Ne nego cava...Posto je devojka upravo sa mnom i cita sve ovo...

  6. UUuuu koja faca, ima ribu!

  7. Evo, i Katija je sad sa mnom, pa se ja ne hvalim.

  8. sijalica

    Ne nego cava...Posto je devojka upravo sa mnom i cita sve ovo...

    E ovo je idealna prilika da i wi neshto nauchite!

  9. HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAH! Znaci tako:))))) Devojka i ti ste okacili njenu sliku da oni jadni svi posvrsavaju u gace, a devojke da ovlaze i krenu da se dodiruju, je l da?:) Kakva genijalna ideja, ljubi vas mama pametne:))))

  10. Pa dobro, šta ne može da prihvati kritiku?
    Ti ako hoćeš da ostaviš utisak na nju možeš da budeš duhovit, ili da je dobro pojebeš, a ne da je uplićeš u raspravu na temi Ideali lepote... Mislim čisto predlog.

  11. Sijalice, nisam ovlazila, da li me mrzis?

  12. Ja samo iznosim svoje mišljenje o idealu lepote...A vi kako oćete...

  13. Њах увреда?!
    Ја нисам био непристојан ни секунде у животу, молим лепо.

  14. Pufnice, jel misliš to i kad smo mrmun i ja u pitanju? Pošto i mi sedimo i čitamo zajedno :)

  15. Sijalice, razumemo, jebes. Blago tebi.

  16. Katija, Meseceva kci se nije izdrkavala uvredjeno. Kad to bude radila mislicu:)

  17. Sijalica teo da ispadne šmeker pa šukno sliku međ kerove. Pa deš tako leb mu nesušeni jebem.

  18. Golim dupetom međ pijane Turke :D

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.