Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. KATIJA I MRMUN UKUPNO 10+

    posle njim mi uvek treba pauza od 5 minuta!

    PANDAN

  2. Slavk0

    Шалабајзер, ко је цава?

    slavko, jel moš ti da budeš malo pristoniji! a vi ostali, znala sam da će na kraju sve da sse u orgije pretvori, kako vas nije sramota, ovo čitaju i devojke registrovanih članova (koje su pritom idealne lepotice!) c,c,c,c sodoma i gomora!

    p.s. šalabajzer, stvarno, ko je pičoka?!

  3. Jel se setio neko turiti Smarka u ovu temu. Ima da se razočara kad je vidi klot.

  4. En_Dotter

    Царо, овога би јебо само тако пред Џимијем да му вода пође на уста и не бих му дао да му приђе!

    TETRALOL

  5. Ko li je sve nju pregazio... Bezi, smuci mi se...

  6. E, mislim, kolega, ne se vređamo. Kako ne misliš na mene? :)

    Ма, капирам ја да си ти материјал за ЦКМ, али знам да се ниси сликао. :)

  7. p.s. šalabajzer, stvarno, ko je pičoka?!

    Stanija Dobrojević, model, iz NS - a je mislim.

  8. dok sam ja otkucala.... ima bre seljačku facu...

  9. Lemajo, bre, gde si zeno? Pa mi bas tebe cekamo da nam upadnes u ove orgULJe u najavi!
    Ja reko i neku sliku tvoju da turim, ali necu da ljubomorisem ove poznate zemske. :)))

  10. En_Dotter

    Царо, овога би јебо само тако пред Џимијем да му вода пође на уста и не бих му дао да му приђе!

    Siso, znaš kad ću da te zovem da pijemo. PU! :)

  11. iz NS - a je mislim.

    Ја потврђујем. :)

  12. ja miswim da sam ja idejal lepote a moj dechko je mushki idejal! mwah maco!!!!!

  13. e bre enerdžis! ja stavila dve fotke (str 12) i ne smem vise, dobila sam strogo direktivu da se ne izjašnjavam!

  14. I men' se svidja ideja. :) Idejalna je. :)))

  15. Stanija mi je drugarica. Sinoć je bila u Teatru sa mnom i Mrmunom. Jako je dobra devojka i uživo izgleda još bolje. Tako da je Mrkiju sinoć "kašika u med" upala :)

  16. Siso, znaš kad ću da te zovem da pijemo. PU! :)

    Сада знам да оћеш, и знам ако одбијем да ме нећеш више погледати. Е ево јавно извињење, али нисам био у фазону, али ич.

  17. iz NS - a je mislim.

    Ја потврђујем. :)

    Ja sam cula da je iz rume :)

  18. de se lepo smeje, trepće okicama, sleže ramenima, odmahuje ručicama, duva u prstice kada joj je hladno, d igra šaha i da je cura fina