Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. keyra agustina, dobra je pičoka, al' joj je dupe vrhunsko. Jest izazvala senzaciju, jedva nađoh sliku cele nje :)

  2. RADA MANOJLOVIIIIIIIIIIIIC jao kako je lepa.steta onakva lepota da ima onakvog decka,onog milana.ima devojka i glas i stas.ne bi me iznenadilo da ovaj konetar procitate sutra u kuriru

  3. A JK?!

    Кажи да се шалиш :)

  4. :)
    ja se ložim na Dubov avatar.
    ja ne znam nijednog muškarca koji je taaaako leeeeep i taaaakooo seksi. jebote, ja sam lezbo.

  5. lolo koja je ovo prozivka Bo :)

  6. ih JK,ona je vecc boginja.toliko je lepa da ona ne spada u ljudska bica nego u bofove

  7. Ju, Gambija sam zaboravila. Da ga sretnem na ulici, spavala bih ga. Odma'.

  8. Zajebavam se, Kaname je Kaname, to je ta ćelava seksipilnost, to je taj istoričarski intelekt. To je to kad poštar zvoni dva puta.

  9. NADŽAK BABA RULEZ

  10. Oooo da :)
    Avatarka moja jebe kevu, zavija sarmu i pravi malu decu!

  11. Царо, омаснићеш се ти, видим ја :)

  12. Ma ajde sutra idem da se operišem da ne ličim na JJ xD

  13. Zajebavam se, Kaname je Kaname, to je ta ćelava seksipilnost, to je taj istoričarski intelekt. To je to kad poštar zvoni dva puta.

    Haha, podviknuo Kaname. :)

  14. Banovan je taj xD A i spava, jadan, fakultet i druge obaveze. Srešćemo se, Gambi :D

  15. Заборавих овди да поменем Алис Глас.
    http://i643.photobucket.com/albums/uu153/sbMOSH/aliceglass.jpg
    Једина позната личност за коју постоји шанса да је хапим за дуду. Капирам да би нам било до јаја заједно, навукли би се на ероин и играли таблић.

  16. jel ovo neko menja naslov teme ili se ja tripujem.meni se svidja mila jovovic,slika nije potrebna,zeena mnogo dobro izgleda.ima lepe oci i crte lica pa i gtadju.ma extra je,moram da je smuvam

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.