Vаш идеал ljepote (жеље су једно а реалност друго)

  1. Gledaj ja mislim da JJ ima malo čudne crte lica ali jako je harizmatična i opuštena i realno da sam muško ili gej pre bih muvala nju nego Anu...
    Ali ne moraš toliko da potenciraš da ličim na nju!

  2. Ja bih umrla da pričam sa obe više od 10min, ko da kenjaju kad govore.

  3. meni je ana ivanovic bolja od JJ.svaka mi je bolja od JJ.a ni ana nije bas lepotica kakvom je predstavljaju.daleko od toga...

  4. @NADŽAK,

    e jebote.... ti prosto ne možeš da skapiraš da sam ja rekao da si ti lepša verzija nje. U pičku jebenu mater dajem ti kompliment bruka razmera a ti si tu furaš. ŠETNJA

  5. ŠETNJA

    лолололооло Царо само гледам како се мучиш објашњавајући им.

  6. Cara nemoj da si nadžak!
    Hvala ti do neba i nazad
    MWAH <3

  7. Cara nemoj da si nadžak!
    Hvala ti do neba i nazad
    MWAH <3

    Viš ti ovo Hugo, dok se ne izdereš i ne pukneš po ćili neće ni da te čuje, samo Ana pa Ana pa ana...

    @Korelone,
    fin izbor!

  8. За Џимија:

    Сад је милф.
    http://www.youtube.com/watch?v=6cKUNkS2hrg

    И музицира.
    http://www.youtube.com/watch?v=ECN2MWtgCHg

    CrnaBo

    Stivene, sve Nataše su krasne. I sve ima...ju podočnjake.

    Има нешто у Наташама... Мада знам и једну која ми се ич не допада.

  9. ma ova nadzak baba extra izgleda,nemoj te da je poredite sa jelenom jankovic...

  10. labokv

    ma ova nadzak baba extra izgleda,nemoj te da je poredite sa jelenom jankovic...

    Mislim da pohvala od posterdzhije i nije neka pohvala. A nadžak?

  11. ma ova nadzak baba extra izgleda,nemoj te da je poredite sa jelenom jankovic

    Цара шчуо??лолололо

  12. Mislim da pohvala od posterdzhije i nije neka pohvala. A nadžak?

    Svaka pohvala koja ne dodje od tebe, Caro, kao da nije pohvala xD

  13. to sa posterdzijom ne razumem a slicnost imzmedju babe i jelene ne vidim...mozda je na ovoj slici zabacila glavu kao jelena...

  14. Posterdžija je kao zasebna vrsta xD
    Ma ne zajebava me za tu sliku nego za ovu na profilu!

  15. o profilnoj i pricam a kakva je vrsta posterdzija to neznam niti me interesuje

  16. lololoolllololololololo

  17. auu pravopis,ja zaboravio

  18. Skontaćeš čim malo uđeš u fazon ;)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.