Prijava

Tebra ovo je fotosopcina, ko ne vidi taj je corav

Ђаљина Оједа се

хахаха какав нилски коњ

nikad, ja kačim samo prvoklasne guzice.

Није фотошоп, него идеална женска грађа ткзв. пешчани сат. Скочко, зато што ретко која црнкиња нема фацу орангутана и грађу ко конзерва што рече Псето мсм немо се љутиш ал бела раса најлепша је. Ја сам каро једну црнкињу у Паризу е за њу се може рећи да је изузетак, ја теби не могу да опишем ту перфекцију, чврсте сисе јака тројка, узан струк, ноге витке бутине ко на барбици а пичић меснат, права мала афричка газела, какве је очи имала, нека носталгија туга да се најежиш. Удата је била иначе, за црнца, тако да сам каро жену чамуги што се бодује 3+1. Пришо сам јој кад смо изашли из метроа након флерта, насмејана ми је дала број и рекла да јој се јављам искључиво порукама због мужа. Састајали се код мене у стану махом преподне. До јаја нам је било, чак смо се и зготивили морам да је обиђем у следећој турнеји по Европи. Црнкиње воле да се дају белцима и то баш добре пичке што је инчрстинг само дебеле глуме лудило. И дај бре Рађе хоћеш кошмаре да имам

Autore radjarde kuplung jedite govna :@

muka je videti ovako dobre picke koje nemaju nijednu falinku smuci ti se kao ova sa pocetka stranice uh kakva picketina kako bi je samo odro od kurca

joj mika mi nije mi dobro

https://www.instagram.com/jelena_a_a_a_a/

Ali bukvalno ovo mi je ideal zene od 5. osnovne pa do danasnjeg dana, bio i ostao

маестро ово је најпросечнија женска фаца данашњице, једино сисе што су надпросечне

Brt kad bi izvadio glavu iz monitora i gurnuo je kroz prozor tu kod tebe u Kosjericu video bi da je daleko iznadprosecna.

P.S. priznajem da nije lepa kad se smeje, ima ruzne zube kasnije sad tek skontao

изгледа идентично као бар 70 риба из косјерића а косјерић са свим селима има 13к становника па ти види

hahahah
https://s18.postimg.org/ee0cb8yyx/screenshot-www.instagram.com-2018-01-04-20-29-34.png
dal ste vi ljudi normalni sa ovim fotosop ribama sa instagrama.izvestacene debilke koje glume savrsenstvo.

Sise su topin to stoji al faca je bas aviridzasta ovo sto kaze marko.

Jednom sam bio u Kosjericu, prosao celim selom, nigde nikakvog restorana, fast food-a, nicega. Pitam nekog prolaznika “gde mogu pojesti nesto ovde” on se covek zbunio i rekao da ne zna. Vidim ja tu ima neki truli hotel, svratim tu, ispostavi se da ni tu nema nista da se pojede. I tako sam gladovao do Valjeva. Jebem ti srbijance u picku