Prijava

Madafak ti'š ga učiš? lolololo xD

OBRISANO

L0L ovo je prijateljski savet! U toj igri sam najbolji!
A i ja ću uskoro u neki kviz, mislim...

http://www.slagalica.tv/forum/tema/223/ko-je-takmicar#unread

Ово је први пут у животу да изговорим ово:

Која лолчина.

Koji pederi diraju nam Sijaličku

Pederi i gubitnici se okupili pa pljuju.Nije kul...

Pederi i gubitnici se okupili pa pljuju.Nije kul...

Nisi shvatio poentu.

Da a ti sa tog fourma su intelektualci koji ide u slagalicu radi razonode i baš ih briga da li će pobediti!
Oni kao ne govore nikom ,,al sam ih razbio'' i slično...

Sta kaze ova voditeljka na asocijacijama: Opa 69 69 odlicno :D !!! haahahaa

hteo sam to da slikam al se promenio rezultat brzo...

E Žarko slušaj:
Ne slušaj nikog od ovih likova ti si takav kakav si čini mi se da si fin lik... Nemoj da se nerviraš i polako i opušteno u četvrtfinale... :)

Слагалица одувек зрачи лажном скромношћу и непотребном куртоазијом. Каквог смисла има да на почетку емисије водитељка пожели срећу обојици такмичара? Годинама се чека на учесника који ће на крају емисије рећи да је некога разбио! Слагалици треба један Мурињо.

На том сајту не разумеју баш дух вукајлије. Не јебу. То је.

Treba Slagalici Miša Tumbas!!!

Najezio sam se od ovog sto sam procitao :S

U utorak se emituje emisija u kojoj sam tesno izgubio od ovog decka i u kojoj sam u 2 situacije bio ostecen ali to naravno nece biti emitovano. Snimanje je trajalo sat vremena jer se decko nekoliko puta raspravljao sa Milkom kao da mu zivot zavisi od toga (a imao je pre toga 6 pobeda u nizu tako da mu 7 partija nije uopste bila bitna). Na kraju emisije ga pitam kako to da je svaki put u ko zna zna se javio pre mene, jel ima neka fora, to bi mi znacilo jer sam i ja prosao dalje pa da znam za sledecu partiju kad da klikcem i on nije hteo da mi kaze. Inace na snimanju sam mu upoznao oca koji je izuzetno fin i kulturan covek tako da ne znam na koga je mali povukao kad se tako ponasa.

Nadam se da ce decko naleteti u cetvrtfinalu na nekog ozbiljnijeg protivnika koji ce ga razbiti i spustiti malo na zemlju

Zatecen sam .

Ma sve đentlmenski.

Kizo znam da si legenda , pusti malo i druge lololo .

Šta sam sad uradio?