HaxBall

  1. nisu pobegli nego soba ode u kurac posle odredjenog vremena

  2. al samo da pišam prvo, čekajte me ako napravite sobu

  3. ај да организујемо неки турнир , да играмо бар са неком сврхом :)) , пример екипе 3 на 3 ...... спискови екипа и пријављивање до сутра у 18:00 ... хаха ... оћете ли?

  4. Ja sam najbolji, hoću i ja, angažovao sam i terapeuta, da mi tera perut dok igram.

  5. ČEKAJTE ME, IDEM DA PIŠAM

  6. evo ja,dvajt i ko hoce jos?

  7. ili bolje dva na dva,ali sutra posle devet sati,pre ne mogu

  8. Ајмо турнир, до јаја је фазон?

  9. dajem oglas za para, za turnir

  10. ajde neka neko kreira, ko je kreira' sinoć??????? nije mnogo kočilo

  11. дубе ја сам твој пар

  12. turnir može 3 na 3 ono...

    ali treba da nas je makar 12 da bi mogli ono polufinale-finale

  13. Па некако 3 на 3 је права игра , можеш и голмана да имаш , више техника него срећа ...Ако нас има довољно могли бисмо .... али да се зна ко је све у екипи а за жреб дајте предлог....
    Сутра , прекосутра , кад се скупимо и организујемо ...

  14. ja vise volim 2 na 2 i manje secka, bas je tecna igra.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.