HaxBall

  1. nije problem.... ae upadajte tu....

    može da se bira ekipa bilo kako, dogovorićemo se...

  2. Ako nekome bude falilo za ekipu,igracu ja,ali mogu tek posle 22 h.Odmah da upozorim da igram kao da imam dva leva prsta.

  3. Па некако 3 на 3 је права игра , можеш и голмана да имаш , више техника него срећа ...Ако нас има довољно могли бисмо .... али да се зна ко је све у екипи а за жреб дајте предлог....
    Сутра , прекосутра , кад се скупимо и организујемо ...

    да се не изгуби , изјашњавајте се ! :))

  4. Ja sam za turnir 3v3, samo da se skupimo i da nađemo nekoga ko ima veliki upload da nam on hostuje, meni je i mali upload i non-stop skidam nešto...

  5. Лаки,хоћеш ти,дварт и ја сутра на турниру?

  6. Ja hoću s Dubom i Hugom ako priznajete žene na turniru xD

  7. Наџак ај улази

  8. mislim da je bolje zreb, ali kako se vecina dogovori. a moze i po rejtingu na vuki, 2 najgora sa najboljim itd

  9. Ja hoću s Diom i s Džankijem :D

  10. Ček radim nešto pametno dolazim za 5 min da gubim vreme s vama

  11. мени никад не ради кад мусс хостује

  12. ni ja ne mogu da udjem...

  13. DVAJTE UĐI, SAD ĆE KRAJ, IMAMO 4 NA 4

  14. ко хоће самном на турниру сутра?

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.