HaxBall

  1. Ксела ми смо Јебачи Кева

    Ma nije bitno ime, bitno da smo na okupu :)

  2. Ja se slažem 3 minuta bez ograničenja što se tiče golova.

  3. Душане упиши нас као шампионски тим

  4. Правим грб за моју екипу, полако...

  5. Ма знао сам , сви сте неозбиљни , курац ћемо да одиграмо турнир , када би требало да се организујемо да сви уђемо на вуку у року од сат времена и то би засрали а камоли ово .......

  6. Ti džanki večito nešto sviraš kurcu,

    DAJ BRE DA IGRAMO KO JE TU TU JE KO GA JEBE JAKA STVAR SAMO DA IGRAMO VIŠE

  7. POČINJEMO U 00:30, MOŽE!?
    I KO ĆE DA HOSTUJE?

  8. malo je 3 minuta, nema mesta za preokrete i te fore.

    a da mi lepo napravimo ligu? svako sa svakim... veceras moze neka tekma da se odigra. samo nam treba program za tabelu

  9. Проблем је што ми можемо да се договоримо а опет ће неко да зафали

  10. Laki aj ti hostuj biće mi slab net

  11. Шта да играмо курац?Није фазон само да трчимо по оној ливади , то можемо кад оћеш, дај да подигнемо на такмичарски ниво , зајебанција може увек ..

    Ма могу ја да хостујем , али није то тренутно питање од главне важности :))

  12. MOŽE U 12.30

    DUŠANE PRAVI ŽREB, REDOM CEPAJ TIMOVE KO ĆE SKIM, ZAKLJUČI 8 ILI 10 TIMOVA I GOTOVO NEMA VIŠE PRIJAVA, NSA STAVI PRED KRAJ

  13. meni se sviđa ovo što je alkos reko

  14. Izgleda da je najbolje da napravimo ligu što reče janpi. Ovako se nikad nećemo svi okupiti...

  15. Где су моји саиграчи

  16. Ako neko zafali,tu sam.Cuda pravim na poziciji desne polutke.

  17. И ја сам за лигу , могу да се одиграју заостала кола ........ ал неко мора да води статистику ...

  18. samo nam treba program za tabelu

    TI SI LUUUUUUUUUUUUUUUD

    TREBA NEKO DA APDEJTUJE I NAPRAVI NOVU TEMU SA HEX LIGOM, DA POBROJI TIMOVE, ALI JEDETE GOVNA JER ĆE DO SUTRA BITI VEĆ 20 TIMOVA I ŠTA ONDA

    DAJ ODMA NEKO TAKMICENJE JEBOTE

  19. Наџааак, чекамо Дуба, ако не онда језивог да убацујемо као замену

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.