HaxBall

  1. Не спемујте тему,нека се сви који имају тимова и треба да играју вечерас огласе са ''спреман'',да знамо на кога да рачунамо

  2. Нисам офис инсталиро тако да немам ексел... Мада многу сад то да урадим. Није ми проблем.

  3. Џанки не лажи, ја правим :Д

  4. mislim liga je dobra jer mozemo da igramo kad se skupe 2 ekipe, ne mora 30 ljudi da bude tu u isto vreme, kako ko moze tako igra. i izbegava se ono : a meni pao cara, nije fora on jebe, vama je lako...

  5. НЕЕЕ!!! Чекамо све тимове!Правим собу из фазона да опробам нет , шифра вука...

  6. Ај водим статистику. Можда је паметније да кренемо са лигом како би се људи мотивисали за турнире.

  7. En_Dotter

    Нисам офис инсталиро тако да немам ексел... Мада многу сад то да урадим. Није ми проблем.

    E ALO, KAKVA JE TO LIGA GDE IGRA KO KAD OĐE. JEBOTE OPET STE GLJIUVA JELI

  8. Јел да правимо нову тему и тимове, ево ја ћу... ?

  9. Исто водим ко за фузбал. Победе, порази, нерешено. Дакле кад истекне време крај је. Нема златни гол. Примљени и дати голови. Гости и домаћи. Све ће да буде.

  10. Ја сам за лигу исто, једноставније је.

  11. Пре ће да се изгради мост на ади него што ћемо ми лепо да се организујемо

  12. Исто водим ко за фузбал. Победе, порази, нерешено. Дакле кад истекне време крај је. Нема златни гол. Примљени и дати голови. Гости и домаћи. Све ће да буде.

    Jesi siguran da možeš to za 20 minuta da spremiš?
    Evo i da ponovim da se primeti haha
    JESI SIGURAN DA MOŽEŠ TO ZA 20 MINUTA DA SPREMIŠ?

  13. LIGA JE KURAC, DAJ SVAKO VEČE TURNIR I AJD ZDRAO

  14. НЕМА КО КАД ОЋЕ. 3 дана у недељи су за утакмице. Свако има право на један неоправдан, ако обавести да не може да дође. Остали службени резултат. Ћао!

  15. Hugocavez

    Ја сам за лигу исто, једноставније је.

    potpisujem.

  16. En_Dotter

    НЕМА КО КАД ОЋЕ. 3 дана у недељи су за утакмице. Свако има право на један неоправдан, ако обавести да не може да дође. Остали службени резултат. Ћао!

    TI SI LUUUUUUUUUUUUD

  17. nemoj novu brate biće tri teme za hexbol sto je mnogo mnogo je onda zamoli nekog da zakljuca ovo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.