Prijava

па чампи какве то везе има с мојим размишљањем? хетеро људе нико не туче зато што су хетеро, каква ти је то аналогија?

уопште ниси схватио поенту мог поста. не набија нико никоме на нос, просто хулиган кад види исфеминизираног лика на улици он га испичка ''јер је педерчина мртва''. и шта сад треба исфеминизирани лик, који можда и није геј, да не изађе никад из куће, јер боже мој, може неки хулиган на улици видети да се он понаша феминизирано?

О томе сам ја причао пре, ако им се дозволи да туку педере на скупу, кренуће да их шибају свакодневно. А онда ће да крену да шибају сваког ко им се не свиди... Типа металце, репере, дебеле жене...

Pa koji se kurac feminizira? Ja uopšte ne prihvatam takve ljude, ma koliko ti ovo "seljački" zvučalo. I ne treba da ih prihvatamo. Nikada!

Lupam, nekih 90% ljudi na ovom prostoru je religiozno i svaka od 3-4 vjere je protiv pederluka. Mi smo na tom principu odgojeni i zato i jesmo toliko protiv toga. Za mene je to bludna radnja, a blud uopšte nije prihvatljiv.

Nabio bih ga špicem u pičku samo da mi dođe na dužinu pendreka.

Mislim da su veći problem oni ljudi što razmjenjuju recepte sa klicama i mekinjama za jela koja kuvaju svojim mačkama. E to je bolest, jebote, koliko bolestan u mozak moraš biti da kuvaš u loncima neke klice i mekinje i pileće meso i onda dodaješ ruzmarin i kurce i na kraju to daš mački? Alo, bre!

Nabio bih ga špicem u pičku samo da mi dođe na dužinu pendreka.

А то вера скроз одобрава? лололо

чиста математика: док год је ових који их туку, биће и парада, да нема тих који их туку и да свако гледа своја посла, не би било ни парада. један екстрем повлачи други и тако и треба да буде, да би се спречило иживљавање само једне стране.

да код нас нема људи који их туку, тад бих већ била оштро против параде, јер јој онда не видим поенту. јер онда нико те не дира шта се који курац још и додатно шепуриш на улици.

извини чемпи што нисмо сви рођени богомдани и мужевни лол

Pa nisam ni ja neki alfa mužijak, ali znam šta je pravi put. Pederluk to sigurno nije. Ali volim da gledam lezbe kako se diraju u čmooor, hnjo hnjo

Ih, ti znaš pravi put... Alahov, aa? Ili je možda "Kristov"?

Dobar pokušaj provokacije za nekog ko je ograđen k'o svinjac u Teheranu...

Jebote, ovaj Čampi đe god se pojavi on napravi međunacionalni i međuvjerski škandal! Ne može mu 3 posta proći a da ne spomene alaha i Teheran...

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8w69rx9zn1qery96o1_1280.jpg
Dodo prvo jebe sve mužjake u zajednici, pa zatim ženke i na kraju sam sebi jebe mater.

Skočko, ko je ovdje spomenuo Allaha, ja ili Čak? A ovo za Teheran je slengovski izraz.

I uopšte ja ne pravim međunacionalne skandale, samo sam momak koji dolazi iz multietnčke sredine, kod mene je normalna stvar da pričam o tome. Za one koji su ograničeni na samo jedan narod, njima to zvuči kao neko vrijeđanje ili šta ti ja znam šta. Ako pomno pročitaš sve moje postove koje sam postavio na ovom sajtu, nećeš nigdje naći vrijeđanje. Kažem ti, stvar je u tome što je meni normalno da pričam o svojoj, ali i tuđoj vjeri. De skontajte to jednom zavijek i sjašite malo s mene. Bilo bi mi jako drago.

I tema ja "Gej smorada", a ne "Čampi".

Sjašićemo inšalah kad se maneš nacionalizma, ovo je sajt za zabavu inšalah.

Gejevi su kul. Ne znam što vi njih toliko mrzete, ipak nam oni dizajniraju odjeću, obuću, namještaj...

Ja sam za to da napravimo hetero paradu i paradu biseksualaca pa da zajedno sa gejevima prošetamo gradom. Mislim da bi huligani bili zbunjeni i odustali bi od mlaćenja i protesta.

Луди Чак
Ih, ti znaš pravi put... Alahov, aa? Ili je možda "Kristov"?

Čače, što ga provociraš? Što ti to treba? Pa i da veruje u ili/iu Krista, Hrista ili/i Alaha, njegova stvar. Stvarno je bedno potezati taj prelazak Hrišćana u Islam i takve vjera-večera stvari, iz mnogo razloga je bedno.
Ja baš nisam neki preterani liberal, ali sjašite ščojeka jednom već. Kad možemo mi koji smo prošli rat naći neki kompromis, ne vidim čemu ta srditost ljudi koji pravog rata nisu ni omirisali.
Ako voli Islam i Federaciju Bih, neka voli. Jeste da se grubo izleteo na onom prvom postu kad je nabio na nos Glavnom neke stvari koje ni meni nisu pasale kad sam pročitao, tu je on čak za nijansu bio i bezobrazan, ali posle ste vi preterali i nastavljate i dalje.

Ja sam za to da svi zajedno zapalimo Beograd i proglasimo neki drugi grad za glavni.

будисаву нпр

Dobar pokušaj provokacije za nekog ko je ograđen k'o svinjac u Teheranu...

Ne znam ja ko ovde ima veze sa Teheranom.

Čače, što ga provociraš? Što ti to treba? Pa i da veruje u ili/iu Krista, Hrista ili/i Alaha, njegova stvar. Stvarno je bedno potezati taj prelazak Hrišćana u Islam i takve vjera-večera stvari, iz mnogo razloga je bedno.
Ja baš nisam neki preterani liberal, ali sjašite ščojeka jednom već. Kad možemo mi koji smo prošli rat naći neki kompromis, ne vidim čemu ta srditost ljudi koji pravog rata nisu ni omirisali.
Ako voli Islam i Federaciju Bih, neka voli. Jeste da se grubo izleteo na onom prvom postu kad je nabio na nos Glavnom neke stvari koje ni meni nisu pasale kad sam pročitao, tu je on čak za nijansu bio i bezobrazan, ali posle ste vi preterali i nastavljate i dalje.

Ne smeta meni ni to što je on musliman, niti da je hrišćanin. Smeta mi to pravdanje mržnje prema pederima, i pravdanje tučenja istih verom, iako ta vera propagira toleranciju i ljubav, oprost...
A to da rat nisam prošao nije tačno, možda ga se ne sećam, ali sam rođen u Splitu, izašao sam iz njega poslednjim vozom pred sranje, zapaljena mi je kuća na Vrbniku kod Knina, stricu mi je sjebana kičma minobacačem, izbeglo mi je pola porodice odatle i tako dalje, da ne navodim sve.