Prijava

Човече... Толико се не разумемо (оћу рећи ти мене не разумеш, лолололо) да сам дефинитивно одлучио да више не полемишемо. лололо

Ima logike u ovom što reče milica al ja nekako mislim da time što jačaju ovi levi ektremisti će samo doprineti jačanju ovih ćelavih ekstremista.

јачају сад, јер се параде забрањују и они мисле ''ха и даље имамо моћ да то спречимо, најјачи смо најјачи!!''. па дан после што је забрањена парада ментоли су у центру новог сада носили транспарент ''за здраву србију, против геј параде, победили смо геј параду'' тако неки фазон. мислим, чему то? јасно су тим траснпарентом показали да се ту више не ради ни о педерима него о томе ко ће већи притисак да изврши да се то одржи или не одржи.

зато треба поклекнути под притиском гејева да се то одржи да би се показало да су у трци хулигана и парада гејева, гејеви надмоћнији, не због гејева него да се хулиганство омаловажи као што рекох већ :)

Pederluk je bolest i zbog toga ih treba mlatiti! Izvinite me sad, odoh da prebijem neke babe, imaju Alchajmera i bolesne bubrege.

MUSLIMANI BOLJE DA VAS NEMA!
OJ PEDERI NEKA NEKA.....

A zašto imamo dvije teme? Ako treba da se jebavaju u četri zida, šta da rade pederi beskućnici i pederi sa većim brojem zidova? I kako to da je jebu u četri zida? Ja sam uvijek mislio da se oni jebu u šupak. Da sam juče umro....

Da vas pitam nešto. Zašto sam ja diskriminisana u kafiću kada tražim da mi razmute šećer pre nego što nacede limun? Zašto dobijem kiselu limunadu umesto slatku? Na protest ću zbog te diskriminacije!
E, da. Pederi su iskompleksirani i trebaju da leče to na pravilan način a ne paradom.

I kako to da je jebu u četri zida? Ja sam uvijek mislio da se oni jebu u šupak.

Zbog ovakvih stvari volim Kizu! KIZO, BUDI MOJ PEDER!

Ne mogu, glaso si protiv Dodika.

Al imam člansku kartu SNSD-a iz 2006. godine, pikal' se to šta?

Još gore. Izdajnik lvl. 80.

http://www.novosti.rs/upload/images/2011//12/2712/rs-dodik.jpg

A što pederi ne traže da paradiraju u BL? Ipak je to blizu Hrvatske, a tamo žive pederi. A BL i jest hrvatska teritorija, da se ne lažemo. A ima i četvrtastih zgrada.

Al nisam ja glaso protiv Dodika, njemu sam dao glas i na partijskim i na predsjedničkim izborima, ja sam samo glaso protiv odbora stranke i njiovih kandidata u mom gradu, mater im jebem onu izdajničku, prodali su partiju za par iljada maraka, zato ih Dodo i jeste raspustio!

A kolko košta kila žive vage partije? I šta mislite ko je peder u radikalima a ko u socijalistima?

A jebote kru Skočimišu, ti baš redovan na izborima.