Prijava

Naslov, opozit ovoj definiciji. Koliko često varate svoje muškarčine? Zašto? Verujem da postoji razlog. Smatrate li da je to normalno? Šta kažu savest i mama na to sve?

Pitanje nije upućeno muškarcima, jer kakvi smo, stvorio bi se ovde festival rasnih jebača. A za to već postoji odviše tema.

Eto.

pa ajde bre ženke, pište nešto!!!

Uglavnom nemam veze nego kombinacije. U tom slučaju varanje ne postoji.
Savest je totalno ok s tim. A mama što manje zna to je više ok.
Vuk sit, ovce na broju.

ja kao NeŽena smatram da nijednoj pičci ne treba verovati, ali valjda pička ima svog telohranitelja mozga! Stoga, malo kontraverznije pitanje Frenki treba da se postavi:

Dakle: Žene da li Vi imate ili nemate mozga, ako imate koliko, ako ne opet koliko i zašto sve to i šta mislite o kastraciji lo lo

Uglavnom nemam veze nego kombinacije. U tom slučaju varanje ne postoji.

To je tačno.

Koliko često varate svoje muškarčine?

Nikad. Jednostavno.

Frenki tema je dobra i željno iščekujem postove ali postoji problem u samoj osnovi a to je da žene nisu direktne i ne komuniciraju kao mi.

EDIT: da razjasnim teško da će se izjasniti ali nadam se da grešim.

U Londonu muk! Očekivao sam to, ali kontam ima ovde anonimnih obaška, pa što da ne.

Kada bi svi bili verni ne bi bilo švaleracije. Kako bi svet tada izgledao, pitam ja vas?

ako mene pitaš super, pošto sam ja u "voleli se srećno do kraja života" fazonu.

natnat

Kada bi svi bili verni ne bi bilo švaleracije. Kako bi svet tada izgledao, pitam ja vas?

Valjda onako kako bi trebalo.

Мој цимер таслачи неку удату, она '75 годиште, он двадесет и нешто година. Удата већ дуже време, има чак и клинца, пошао баш у средњу школу. Дакле, 'ладно му шаље поруке типа: "Ај наврати да ти га облајвим и то."

Kada bi svi bili verni ne bi bilo švaleracije. Kako bi svet tada izgledao, pitam ja vas?

Nije ovo osuđivačka tema, nego informaciona. Da vidimo koliko razloga ima za ljubomoru. A i za one nove GPS gaće.

Strajo najebaćeš...Zapamti...

Strajo najebaćeš...Zapamti...

hvala na savetu, mada znam već ali ono, rodiš se ili kako već takav

Nisam nijednog varala, ali sam se primala opasno na zauzetog. A jebiga, to je bilo zbog nase istorije, tako da je primanje obostrano, ali na primanju je ostalo.

Ја се од тих интрига јежим, немам нимало разумевања.

Dobro je, uspela sam da vas trgnem. Naravno da ne varam, kada bih samo jednom prevarila, ne bismo više imali razloga da ostanemo zajedno, u čemu bi onda bila poenta bilo kakve veze? Čak i ne pomišljam na prevaru,

Uglavnom nemam veze nego kombinacije.

A kako se to razlikuju kombinacija i prevara, i šta je po vama uopšte prevara?