Prijava

Зар није лакше рећи "Æ пали бре ниси ми више занимљив". Него да ризикујеш да те увати и да се можда осећаш лоше у том тренутку, а да знаш да ће он/она дефинитивно да се осећа лоше. То је тако јадан кукавичлук не бити у стању откачити некога већ ризиковати да поквариш то познанство ако не и пријатељство. Јебите се у руку, нико вам неће замерити.

Šala mala. Moro sam. :)

Što volim vako kad se ne naljuti žena na moj nekontrolisani izliv vulgarštine, klinačkog dvosmila i lošeg humora.

rancky Delevra
Črčo ti si institucija!

O, fala, fala :)

Burzum
Чрчо, ово лепо копирам у ворд и носим на штампање. Јес да мени 3-4 опције нису изводљиве, али и ово што остаје у игри вреди.

Drago mi je da sam bila od pomoći, javi ako nešto iskombinuješ :)

Dobro je da je tako, maloletna. Ostavi bajke za one mladje.

Јеботе, требали сте да ставите 18+,реално.

Едит: Идите бре у курац, па није све ни тако црно.

Која бре романтичност дете моје у греху зачето. Романтика је за вас мајене који не знате шта је живот и за оне који нису одрасли. Романтика нестане врло брзо када је потисну други "важнији" проблеми живота. Јеби док можеш а после купи играчку.

Hugo, nije, ali bolje je da ne zivi u bajkama. Dizni je picka lazljiva.

jel ovde neko pokusava da provali random logaritam? nesto sto je random kao zenski mozak i zensko poimanje stvari ne mozete izvaliti ( ne vredjam no kazem kako jeste)

na vecinu razloga bi se zacrveneli kada cujete zasto je zensko prevarilo. a i u principu ne treba joj neki razlog oće joj se. vara iz istih razloga iz kojih vi varate + ima i neke svoje. ako ne vara zapitace se "cekaj sve moje drugarice varaju sta se ja pravim pametna"

jos jedan fail od teme je to sto trazite od pametnih cura da vam kazu zasto neke cure nesto rade. tebe vara nafurana mala sefica podzemlja i ti oces da ti church, zlocesta i Lullaby kazu zasto varaju? u pogresnoj se crkvi molis.

en_doter ti bi da ti kaze a? uh, ja bi knjigu mogao da napisem o ovoj temi.
1. mozda nije sigurna da si ti pravi pa oce da proba nesto drugo pre nego te sutne.
2. jebi ga nisi nesto gradjen oce nekog bildera glupog-
3. ti imas pare on ima kurac
4. ti imas kurac ona oce tipa na foru ms stojana, jbg radoznalost.

znaci sve sto ti imas nije dovoljno dobro. a i sve da imas opet oce nesto drugo. nikad nisi dovoljno dobar. cinjenica.

moj savet vama prevarenima : ne dozvolite da budete papuce, da bude sve po njenom, da (a ovo je bitno) ne dozvolite da vi volite nju vise no ona vas! jer ako ona voli vise moze i u dupe da se jebe ona je na gubitku. a to je bitno, ko je pobednik, ne?

ako ne vara zapitace se "cekaj sve moje drugarice varaju sta se ja pravim pametna"

Sad vec prdis.

ne dozvolite da vi volite nju vise no ona vas

То не бира памет, него срце.

То не бира памет, него срце.

Који емо жарковачки пост.

Sta je bilo, Burzume, sad ne volis emo cave?

zlocesta ti nikad nikog nisi prevarila? jel znas neku curu koja nikad nikog nije prevarila. nisam ja rekao da ce ovo pitanje sebi postaviti u 27 godina vec u odredjeno vreme. svi varaju.

Хах, повукло ме, јеби га.

ЕДИТ: Емо или не емо, ми по Жаркову јебемо, а ви на Видиковцу тражите упуства. Има да принтскринујем ово од Чрч, и да вам залепим на ону главну бандеру.

Па волим ја емо цаве, него мушко је јебемусве, брука Жарково таквим постовима.

Janpi, nisam. Znam dve.

Hugo, nista licno;)

svi varaju.

Netačno.

Pa i zločesta i ja samo se već izjasnile.

nikad vas nije zanimalo kako je to? hm. interesantno. da se razumemo ja i poljubac smatram prevarom. nisam sad neki ogranicenko, balkanac i te fore jednostavno to i jeste prevara.

Мој Јанпи, пољубац је много интимнија ствар од например спавања неке рибе у рч.

Jebiga, imam o cemu pametnijem da razmisljam kad sam u vezi sa nekim. Recimo kako ga volim i koliko me cini srecnom. Ili kako da ga iznenadim oralom ujutru;)