Formula 1

  1. Haas bolji od oba Ferarija sa 1000 ljudi manjim timom, Ferarijeva kuhinja ima više zaposlenih od celog Haasa

    ahha klovnovi, sa novim upgradeom ferari u krivinama poskakuje ko damjanov zelenko + su spori, vec je postao mim da je lekler prodao dusu djavolu za tu pobedu u monaku

  2. Oooo bri-tanja
    Britanja rul d veeeejvz

    Sad će Maksimilijan da im se usere u popodne.

  3. sa novim upgradeom ferari u krivinama poskakuje ko damjanov zelenko

    Šilje. Sad kad završe četvrti, pedaliraju Vaseura i opet regrutuju nekog Adrijana Ćelentana Ramacotija Kutunja.

  4. Predobra trka, drago mi je za Luisa.

  5. Predobra odista, ne verujem da sam uhvatio sebe da navijam za lh44 i da mi je bila frka da ga max ne stigne

    Dobra prica, jedini sa 9 pobeda na istoj stazi, luis is bek!

  6. ne verujem da sam uhvatio sebe da navijam za lh44 i da mi je bila frka da ga max ne stigne

    Jeste - i sam sam u sebi iznedrio “Luise izdrži”, šta par godina učini, vreme je čudo.

    I Maks po prvi put ne pobedjuje 2 trke za redom, od početka ‘22-ge, čini mi se.
    Jeste i vozio kvali sa sjebanim podom i Perez završio 2 kruga iza i bila stani-kreni kiša ali počinje da se oseća da je Njui napusto zgradu.

  7. :gif gde muva stoji u mestu i samo povremeno sljaka krilcima fazon naprskana raidom:

  8. Miki
    E odosmo u tri lepe kad i u ovoj branši ima tople braće. Ralfu je auspuh očigledno omiljeni deo automobila. Zbog njega je zavoleo taj sport.

    A U S P U H
    U
    S
    P
    U
    H

  9. HHAHAHA GLUPI MEKLAREN KAKO SU FABRIKOVALI OVO UZASNI SU

  10. Ukiselio se pijastri
    Tipa ko cara na temi biciklizam

  11. ahha

    A sami su krivi sto su zakuvali bez potrebe, bas sranje utisak za prvu pobedu.

    Max uradio dive bombetinu i poceo da cvili, bukv je napravio 5 gresaka i za svaku okrivio nekog drugog

  12. Drago mi je sto pati i kuka al opet jedini nesto kenja, ostali mlitavi tunjavi ovaj je bar govno i zabavno je gledati ga kako stragla

  13. Ma samo da je drama, zabole me ko ce pobediti, neka maxa takvog nek se ne menja

  14. Kakvo je ovo mejmunisanje bilo na gejmuli pustili decka da uzme nagradu tako sto mu namestili fazon akde pustaj ge mejmune

    Inache odlicna strategija za ostatak kariere

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.