Prijava

Mucno mi da gledam ova dva majmuna, realno su obojica smradovi. FIA da ga pusi.
Treba gledati WRC ili neke manje poznate sampionate, tipa Group 3J Improved Production Cars i sl.

https://www.youtube.com/watch?v=NMcN6SQrtcw&t=110s

Mani se tih šiptarskih trka.
Celte poštujem te brate ali pojeo si govno, jebi ga. Mesecima, godinama smaraš kilometarskim postovima na kojima bi ti pozavideo hibrid Jovora i Melkora o tome kako maFIA namešta trke svom garavom woke čedu da bi mu na kraju raskrinkali rč medžik džonsonom onim najcrnjim. Bukvalno je 5 minuta sedeo u bolidu nakon trke reči bez.
E sad:
Iz aviona se vidi da Brni left d bilding i jenkiji preuzeli pozornicu.
Neko je Masiju rekao da saopšti nama paorima da mu je pištolj prislonjen na arkadu. Da mora da bude šou. Slikan je kako vuče kufer za sobom prema aerodrome 5 min nakon trke.
Rezultat ostaje.
Ono što rekoh da je Luis najčistiji as ikada, pruv mi vrong.

Ne mož bude najčistiji kad je crnac jbg
I rest my case

Greota je zbog momka, tu nema šta. Malo su mu skrljali ego sad, što je u principu dobro, ali - vijaš osmu titulu i ovako te sahrane i organizacija i sopstveni tim. Nemoj u boks, vozi sa tvrdim gumama, nemoj da se trkaš, idi da se trkaš..Sedi čovek u bolidu i ne veruje šta mu se dogadja. Užas od sporta. Kuknjava, patetisanje, žalbe, pravilnici..Vozači na kraju ispadoše najmanje bitni.

ukratko, luis je odvezao goat trku i pobedio bi easy da se goat latifi nije umesao, red bul je rizikovao sa soft PNEUMATICIMA dok je mercedes imao mnogo vise da izgubi, isao je na sigurno, nije racunao da ce sejfti kar trajati tacno do krug pred kraj (ono su trebale biti crvene zastave) i tu su se zeznuli.

luis goat - max zasluzio titulu kada se uzme u obzir cela sezona. Ovako je prica more epic

Celte poštujem te brate ali pojeo si govno, jebi ga. Mesecima, godinama smaraš kilometarskim postovima na kojima bi ti pozavideo hibrid Jovora i Melkora o tome kako maFIA namešta trke svom garavom woke čedu da bi mu na kraju raskrinkali rč medžik džonsonom onim najcrnjim. Bukvalno je 5 minuta sedeo u bolidu nakon trke reči bez.
E sad:
Iz aviona se vidi da Brni left d bilding i jenkiji preuzeli pozornicu.
Neko je Masiju rekao da saopšti nama paorima da mu je pištolj prislonjen na arkadu. Da mora da bude šou. Slikan je kako vuče kufer za sobom prema aerodrome 5 min nakon trke.

to sam upravo i rekao ovde, ne znam sta dodajes na to:

celu sezonu, kao i prethodnih su obelezile odluke sudija. kao fudbal u najgore vreme. svaki pokusaj trke je sasecen u pocetku, tokom godine.
i tako je vec neko vreme, mercedes se optimizovao za to. evo i u ovoj trci, cela mercedesova taktika je bila da se izbegne bliski kontakt hamiltona i verstapena. da se izbegne trka.
cak i na hamiltonovo "alo bre, jel nije malo glupo da mi ne zamenite gume ako redbul menja", bukvalno poziv na fer trku izmedju njih dvojice, je odgovor bio "bicete preblizu onda". sasvim razumna taktika mercedesa uz iskustvo od 10 god skoro.

sve je bilo tako do zadnjeg kruga i mislio sam da ce da bude i u zadnjem krugu, i na kraju sezone fia resi "sad se trkajte". i tako sukne mercedesu, koji je sve ocekivao al to ne.

sve u svemu mnogo vise rezije nego sto mogu da progutam na zalost. jbt, pobeda u zadnjem krugu zadnje trke sezone, vozaca za kog sam navijao, i ostade sugav ukus malo.

moralo je nekome da se sukne. da nije mercedesu suknulo bi se red bulu (to sam ocekivao). sve zbog pravila koja treba da omoguce pravednu i sigurnu trku.

to je ono sto sam rekao, svaki sistem sa previse pravila i jednakosti po samoj svojoj definiciji mora da bude nepravedan, mora da ima glavnog koji odlucuje ko je jednak, a to ni u jednom primeru u iskustvu nije bilo ustvari pravedno. primer je komunizam.

pogresio sam onog kog ce da zajebu, i to ne kazem da nije. ali nigde ne kazem da sve ovo sto sam rekao ne stoji, samo je pitanje ko se jebe. to je F1.
sto je najgore, za razliku od tebe, ja priznajem i ako je onaj za kog sam navijao profitirao od zajeba, sto ti ne radis.

sto i ti kazes, samo pogresno citas ono sto sam napisao

procitas 3 reda i onda komentarises :)

izgubio ti luis i sad odjednom ti kao video kako je sistem namesten :)

a do tad "trka, najbolja sezona, najbrze, uzbudljivo", i ostale gluposti sto pricaju svi ovi kezual navijaci sto ti verovatno nisi.
izgubi luis - sve namesteno.

e, ja kazem u postovima da je sve namesteno, bez obzira ko pobedi, al ti to ne vidis jer navijas za merc, i mislis da ja samo za merc pricam.

nadao sam se da ce max da pobedi na licni zajeb, lepo da ga rearenduje ili tako nesto "totalno netrkacki" da uradi al FIA je imala drugo u planu. da se sezona osvoji "trkom"

samo zvuk kukanja hamiltonovih fanova cini ovu kontraverznu titulu sladjom

Ipak je to malo sve previše kontraverzno za mene. Masiju kažu znamo gde ti deca idu u školu, pročitaj ovo sa cedulje i nemoj da povisuješ glas.
Bojkotujem od sad F1.
Do marta.
Jedino ću da gledam kad budu lansirali nove bolide.
I zimsko testiranje i to je to.

doslo i do tebe jelte? :)

scouser

Dritan bogami gledao uzivo trku, cudo pa nije i proglasio hamiltonovu povjedu

Dritan ja sam potpuno smiren i relaksiran Abazovic - gospodin

On top of the Young Driver Test, nine of the 10 teams will also run two-year-old mule cars adapted for the 2022 18-inch Pirelli rims.

i to moraju da ih testiraju na bolidima iz 2019

covek je od 20 vozaca bio 21-vi xaxa

daddy's cash

Bateri Voltas ahahahaha