Ко последњи, скини бале (95)

  1. Oooo, fejze. Kakav si mi to fejzbuk manijak, kad te nikad nema na fejsu. :p

  2. Наџак саће да стигне пвт НЕ БРИНИ :д

  3. Наџак саће да стигне пвт НЕ БРИНИ :д

    tooo dnevna doza <3 :)

  4. Pekky ajde sad lepo vrati na prethodnu stranu i vidi šta sam ti napisala :P

  5. đe si babo i ostali...

    džanke brate el ideš ti u školu, kad si po vazdan ođe???

  6. Идем идем, како не идем.

  7. džanke brate el ideš ti u školu, kad si po vazdan ođe???

    Pazi realno buri, da i ti nisi stalno ovde kako bi onda znao da je on stalno ovde???

  8. NadžakBaba

    De si Pekky imenjaku moj. Mislim po rođendanu xD
    haha to je bilo glupo...

    Ovo? :)

  9. šta, bzuraz, imate tamo svi laptop i ko jebe školu :D

  10. Ђе сте по 100 пут...

  11. Који црни лаптоп, кој ће ми курац.

  12. јбга Пекии нисам :))

  13. Pazi realno buri, da i ti nisi stalno ovde kako bi onda znao da je on stalno ovde???

    ono realno, kad malo bolje pogledam i jeste... ali ja studiram, pa se kraj predavanja potrefio sa odbanom i onda... al kad treba umijem ja i zapeti

  14. Реално је реално да не буде нереално.

  15. Имал кога? :)

  16. Што се не јављаш? :)

  17. Јављам се, сленгаро Борко !

  18. Ти баш неш да ми откријеш што ме тако зовеш?

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.