Ко последњи, скини бале (95)

  1. Ja ne razumem ovu temu. Šta se dešava ovde? :D

    tvoja jedina nada je FMN, jedino ona ti može objasniti :D

  2. Hvala ti sad još više ne razumem ako je to uopšte moguće :)

  3. Pa ono buri, ajd će pričamo. Šalabe jel čitaš defke?

  4. Тако сам се и ја једном зајебав'о па сам победио.

  5. Ovih dana slabo, mrzi me davati minuse ovim posterdžijama---

  6. Nadžak :) pa de si ti? Ovako mi ovde spemujemo nekih trista strana i kad se nekom modu digne, on zaključa temu, i ko je postavio poslednji komentar on je pobednik. :) jel ti neko spomenuo da si dosta lepša verzija Jelene Janković?

  7. Баба, дај ону јебачку слику, та ти је геј.

  8. Pa ti onda brate idi na profile kvalitetnih autora :)

  9. Što lepo ne objasnite devojci kako se igra? :)
    Treba tvoj post da bude poslednji u trenutku kad moderator zaključa temu, a to bude oko hiljaditog posta, mada nema pravila. I onda si pobedila, a možeš da pišeš bilo šta, kao što i mi radimo :)

  10. jel ti neko spomenuo da si dosta lepša verzija Jelene Janković?

    mislim da ovo čitam treći put ovdje, dal' te to ljudi pitaju i u RL

  11. @Šalabajzer ne brini za posterdžije polako su počeli da odustaju tako da se ovih dana smiruje situacija :)

    @reme
    Hvala na objašnjenju, znala sam da ovde ima džentlmena xD
    Ovo za JJ neću da komentarišem i dalje sam ljuta na Caru zbog svega toga :)

  12. Hahahahah, al' jebi ga Cara i ja smo izgleda jedini ovde koji gotive JJ. :)

  13. Морам јебати циганку да скинем клетву...

  14. Pa ti onda brate idi na profile kvalitetnih autora :)

    Tako i radim, mada sam se jednom zajeb'o, pa otiš'o na tvoj profil. :P

    EDIT : A i nemam dupli nalog, pa da dijelim sebi pluseve. :)

  15. iskreno, nisam odavno vidio da neka djevojka ističe svoju ljepotu, koja uzgred i nije neka posebna, kao jelena...

  16. Kako mi je komšija fin... :)

  17. Ahahah Šalabe, pa de baš na moj profil da nabasaš, valjda se nisi mnogo namučio čitajući moje umotvorine. :)

  18. Pa nego Nezaboravka. Mada ni ja nemam zamerki, zadovoljan sam kakva mi je komšinica. :)

  19. Buri Jelena Janković je zgodna, pre svega, facu nema lepu, ali po meni ona ima neku harizmu. Ana Ivanović mi je nekako plagijator, ne znam, imitira devojka Šarapovu, a i deluje mi totalno razmaženo. Ne znam. Ana je lepša u faci to stoji, ali je Jelena zgodnija.

  20. kako se ukusi razlikuju, u pičku materinu...

    meni je ana vrh za nju

    fmn, a šta ja kao nisam fin što sam tebe preporučio :D

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.