Prijava

Није "данас када постајем пионир...", ако сте на то помислили :)))

Откуцајте на брзака, опишите у пар речи, неку ситницу, појединост или нешто важно, или нешто бесмислено, или нешто смешно, или нешто тужно, или нешто занимљиво, или нешто обично што вам се десило данас. Није важно шта, само да је било данас...

Данас... сам тражила алтернативни пут до куће.

Danas...sam dosao kuci posle dve nedelje u gradu.

Danas... sam gledala uspavanu lepoticu ^^

Danas... sam uspešno iskoristio Phase Missile na flats terenu. :)

khm, khm,
Danas sam:pobedio brata u pocket tanksu (543-256), ucio geografiju, vozio skuter, pio cokoladno mleko, jeo piletinu, gledao film sa drugom (i drugaricom:), umalo nisam izgubio telefon dok sam se vracao iz prodavnice...itd

Danas... se smaram ceo dan. Sedim kuci. Dosadno je.

Danas je skoro isti dan ka' juče, s malom razlikom što danas pada kiša, dok je juče Sunce pržilo. Oj živote, u usta ti se jebem...

danas mi jezivo smrde noge i siso sam se ,dok sam bio na poslu smorio se ko lelmud i sada sam neverovatno gladan,pojescu bengalskog tigra sa sve zubima

Данас... ме на улици стартовала једна тета реченицом: "Госпоја, гледам у длан... све погааађам".

Danas mi je pukao film u GSP-u... mada je to bilo i juče... i prekjuče... i....

Danas sam odlucila da sebe ne trazim...Zapravo ,potrudicu se da se ponasam sasvim normalno.(Sad bi moji roditelji rekli:"Bravo sine!Samo...trazili smo to od tebe pre jedno sesnaest godina!")...Mislim da to i nije tako tesko...Mada ,mora ici postepeno...Evo ,danas necu da oponasam nijednu zivuljku...i trudicu se da ne jedem cvece.:-)

danas imam jedan od najgorih mamurluka u zivotu i ovo sunce me ubi.

danas sam se napio ko pika!

danas nisam otisla na fakultet. opet.

Danas mi se toliko spava da me sve boli.

Данас... сам сазнала да се мукице Етиопљани спремају целе године не би ли победили на београдском маратону да би на тај начин могли да добију српско држављанство...

Danas sam farbala jaja za uskrs. ^^

Danas sam gutao eksere.

Danas se kupala u sonoj kiselini. U bunaru.