Prijava

Danas...ispratio sam dve drugarice do kuce.Vracajuci se kroz mracne predele prigradskog naselja Konareva oko jedan sat posle ponoci u miru i tisini,utonuo u sopstvene misli,toliko me je prestravio jedan pas iz komsijskog dvorista da mi se najezila i kosa i brada na licu i sveee,viknuo sam glasno i poceo da bezim :( !!!

Danas kad sam ustao i ušao u WC da pišam, pišaća mi je mirisala na alkohol. Mora da je došlo do "profesionalne" deformacije, jer sam bio zaređao da pijem nekoliko noći.

danas sam se pakovala i čvrsto rešila da odem,ali ne znam šta ću sa zekom,pa sam sve odložila za neki drugi put

Danas, kad sam bio da pišam (opet), setnem se s jednim Ciganinom što radi prekoputa mene. Veli mi da mora da čuči kad piša, jer je počeo da ide u teretanu i da pije proteine, kreatine ili već neko slično sranje. I šta je poenta? Pa, danas sam zafalio Bogu što ne postoji što mi je podario mišićnu masu bez ikakvih preparata.

eto,ja danas ponovo počela da pušim.uff

danas sam napisala svoju prvu definiciju o Chuck Norrisu i ponosim se time!

Danas,tj.za jedno pet sati idem na ekskurziju!!!jeee
danas sam pakovala kofere.
danas sam kupila brrrrrdddooooo slakiša...

ja sam zaboravila šta sam radila danas jbg

Danas sam pročitao prvi broj CKM-a, koji je izašao u septembar 2003, a takođe sam i danas načeo drugi. Mojoj sreći nema kraja, žešlipo mi jaja (kako se pišu jaja na šatrovački?).

Danas sam se u Politikin zabavnik načita' tol'ko gramatičkih grešaka i načita' rečenica u kojima su se najeli riječi, da je to bruka.

Danas...Sam se ismejala nekoj babi koja je prdela ulicom...

Čekaj, ti si išla za njom i njenin smradom što joj je izbija' iz guzice da bi se smijala? :)

Možda joj je sami Đavo naložio (ili je naložio) da to uradi.

Auu... Dok druge Đavo pali da rade lijeve stvari, on tebe... Pih, opet rogovi...

spustiću ih, ajd polako:)

Šalim se ja Tasmanijski, u redu je to, ti imaš potrebe, a ja često nisam tu...