mobilni telefoni

  1. Brt nije ovde nikakvo kurčenje u pitanju. Nervira me guska jer počne da peni i da se pravi pametna kad god neko spomene Lumiu. Sprdamo se laganeze i gmaz dodje i krene da baca po temi gmaznu cedj. Malo mi fali da pozovem pezosa da je iznapuši.

  2. brate ona je debela a ti imas lumiju, mrtva trka ako mene pitas xd

  3. da li si siguran da sam ja ta koja nije opuštena jer pričam o telefonima na temi za telefone
    a ne ti koji si imao potrebu da me nevezano za temu prozivaš iznervirano i nerviraš se
    da li si siguran da sam

    ja

    ta koja nije opuštena i peni

    da li si sasvim s i g u r a n

  4. sad se znojis vec

  5. Ко је јебе, шта је слушаш..

    Доказано је и слепцима да су Лумие квалитетни телефони, то што лењовима треба милион апликација то је њихов проблем

  6. poštovani prijatelji, braćo i neprijatelji, čast mi je da vam saopštim jednu lepu vest,,,uskoro će lumijaška sekta vukajlije dobiti prinovu!

  7. Је л' вам не дојади прозивање некога да је дебео изнова и изнова? И да, Лумиа јебе

  8. Paune dokazano je moj kurac. Ajde nemoj nubovati. Dokazan kvalitet hahaha

  9. i ti si kosovar pa sta sad

  10. fan fekt - sasvim nebitna je jako lepo devojče, 10ak kila manje i prepička komotno
    bez zajebancije

  11. добио сам на кладионици, који је наскупљи телефон на свету да узмем?

  12. Lumiu nosiš ako si hipster sa ešarpom pa hoćeš da se razlikuješ od drugih a da jedina razlika ne bude kožna cipela obuvena na bosu nogu

  13. putine video sam sasvim nebitnu i sve sto imam da kazem je da jeste slatka ali je i debela, ko voli bejbifejsove neka je startuje

  14. Istina ovo za Nebitnu. Duša, mala, slatka.
    Prvi put u životu djelim komplimente a da nemam zadnje namere. Ni prednje

  15. meni prošle godine ćale kupio ajfon 5, ja kad sam video iznerviram se ko majmun uzmem vratim mu kažem- koji će mi kurac ovo bolje da si mi dao pare, kaže on pa sine ja mislio da te obradujem, reko šta da me obraduješ znaš da me ne interesuju telefoni. kad kaže on a šta je trebalo da ti dam pa da prokockaš opet i ja tu poludim i izađem napolje. kad posle čujem žalio se komšinici kako sam nezahvalan. marš đubre jedno, morao sam da prekinem svaki kontakt s njim.

    al ok je telefon, služi me lepo

  16. Ipak si uzeo?
    Koristoljubiva pičko. Još ajfon. Je l dobijaš menstruacije na vreme? XD

  17. poslednji telefon koji mi je cale kupio je bila nokia 3310. a poslednji put mi je pare dao a ne pozajmio negde 2008-e

  18. Microsoft > IOS > Android

  19. Pa kad ti je 2007 preveo imovinu u Kosovskoj vitini

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.