mobilni telefoni

  1. da ti ne propadne fazon xd

  2. још увек имам алкател уан тач ем поп

  3. Odlika sirotinje je da se hvali skupim stvarima.

    Ja se nikad ne hvalim da imam Samsung S6 Edge, ono, valjda je normalno da imam nešto tako kad sam bogat a vi govno.

  4. ne znam ti ja za to ali ja smatram da sam bogat jer smo moja porodica i ja zdravi i jer se volimo i imamo jedni druge eto

  5. a hteo sam prvo skec sa bracom al reko mozda je smorilo to pa kao aj ovo

  6. Haha Unpa nekad si bio četer šta ti se desilo???

    Немам приступ чету због правила "у првих ХХХХ за приступ" , а реално мрзи ме да пишем дефке кад је све написано, не знам ни шта бих дефинисао више а постере и реакције.. Можда пробам да се активирам.. У чекаоницу ми се не залази.

    Што се тиче брисања постова, избрисао сам јер сам схватио да то није било у реду што сам написао али Небитна је малоумна и ограничена као тепсија да то сконта.
    Додуше, она сад расте као краставац јер је због тога и дошла: да окупи око себе фан супорт базу. Јебига, вероватно је последња бирана за ластиш, а у клубу момци јој приђу само да је откаче од препичке којој се причепила да би боље мислила о себи.


    Lumiu nosiš ako si hipster sa ešarpom pa hoćeš da se razlikuješ od drugih a da jedina razlika ne bude kožna cipela obuvena na bosu nogu

    Брт, то важи за Ајфоне, Лумиа је за оне којима треба нешто поуздано и да ради, не да му раде фабрички ресет свака три месеца или да се курче што имају "брендирани телефон" који кошта преко 1000 евра

  7. Ne brate, ajfon je za kurve i mamine i tatine sinove.

  8. Ja sam opet zaboravio koji imam telefon. Crni samsung lep onako tanak.

  9. Ma za šta to tebi treba lumia, majke ti?

    Kako mi na kurac idu ljudi koji seru nešto tipa MENI TREBA LUMIA DA ŠALJEM MAILOVE ZNAŠ pa se tripuju da su nešto bitni kao da je mail ludilo neko jebote mail, furamo lumije da nam inbox zatrpavaju mailovi od fejsbuka, al namjestimo da zvoni obavezno pa da kažemo ljudima JAO STIGAO MI MAIL, SAČEKAJ MOMENAT

  10. jebeno sirotinjsko raspravljanje o kutijicama za telefoniranje

  11. Je li ima neki telefon da je dobar.
    A da nije samo lumia ili iphone

  12. Moj je dobar skroz al rekoh ne znam koji je jebiga.

  13. Nelenovo su dobri telefoni a i nelumije isto mada najbolju su nekineski telefoni eventualno LG

  14. I moj je dobar skroz XD

  15. Kineski tel je kao mali štediša

  16. e jednom sam imao mobilni mogao opušteno da ti padne sa stolom punim piva i potpuno se sjebe

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.