mobilni telefoni

  1. Koji je po vama Best BAY telefon?

  2. Da li je neko koristio BQ telefone?

    murbi Umi IRON je izuzetan.

  3. Najbolji zaliv telefon hehe

  4. Sale izdominir'o ;-)

  5. купи њексуса ево улазимо у 2гу годину дружења без багова срања кураца... притом сам за две дине изгубио на ценуи 80 јурона фазон тако да је њексус дефинитивно бестбај био

  6. или ге два ако желиш да прођеш кроз труртуру преружних менија и забагованог елџијевог андроњида зарад мало веће батерије која издржи пола сата дуже

  7. Murbi, ovako:
    1. Nexus 5,
    2. Xperia Z2,
    3. HTC One M8.
    Ovo su 3 najbrža android telefona što su moje stare oči vidjele, a i ne kvare se (mislim na telefone, ne na oči). Eventualno na 4. mjesto stavljam LG G3, koji je odličan, ali samo jača verzija, od 32GB i 3GB RAM-a.

  8. Murbi kralju ovako.
    1.Z2
    2.Z3
    3.Z5

  9. Jebem li ga za Suny, drugaru zesce ubagovao neki Suny M ja mislim, imam neki strah da ce svaki tako da rikava u mukama.

    Mora jos malo da porazmislim, hvala na ljubaznos

  10. murbi.
    Soni M
    I Soni Z...

    Kao da uporedjujes Galaxy prime kurac
    I galaxy s6..

    Totalno drugi cenovni rang

  11. Nece bagovati, ovo im je najbolje sto firma ima da ponudi, baguju srednje ili nize klase jer su zapostavljene. Naravno ne svaki jeftiniji telefon vec je samo veca vjerovatnoca da pravi probleme.

  12. E to sam trazio ledeni, klase.
    Z ti je extra visoka klasa..
    M ti je neka nisko-srednja klasa..

    Ne mozes da uporedjujes to.

  13. Murbi sad kad si poredio Z i M Sony krivo mi je što sam želeo da ti pomognem.

  14. Nemojte me krivo uhvatiti, nisam nista poredio nego pricam generalno o brendu.
    Kao sto recimo imam straovi od LG brenda kad su u pitanju telefoni, jos iz doba telefona na preklapanje kad ni jedan nije bio kasvetan, svi prejebani i radi im max 40% stvari.

  15. Vremena prolaze ali straovi ostaju

  16. Ok brt pravo ću te uhvatiti xe xe shaljivdžijo XD

  17. имао сам најбољу жељу да набавим тај виндовс телефон. одушевио сам се навигацијом на њему и загризао сам да га узмем. али након што сам се мало више удубио, чини ми се да то није то. мислим, на добром су путу, можда престигну андроид једног дана, али ми се чини да нису још конкурентни. тако да ме интересује да ми ови што имају виндовс дају још неки аргумент што би требало узети баш тај, а не неки други исте цене. стварно није трол, треба да заменим телефон, а још нисам начисто одустао од виндовса. позз.

  18. Čoveče kakav windovs zajebavaš li me

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.