mobilni telefoni

  1. jebo telefone
    ja svoj prije neki dan u Drinu bacio
    teraj ih u kurac

  2. па кажем ти да ме одушевила навигација. а то ми је једна од ствари које гледам кад бирам телефон.

  3. Trućko jedna lasta ne čini proljeće

  4. Trućko ko neki Leskovčanin hahaha

  5. па не разумем, је л' спорије ради? слабија батерија и то? је ли то значајно, видљиво?

  6. лесковац је српски манчестер. значи индустријска револуција и тај фазон. тако смо у школи учили.

  7. Pazi ako me jebeš da ti sad objašnjavam naću te u gradu. Da ti uprostim Lumia ne može 50 % stvari što mere Android ok? Ni aplikacije nema sve itd itd. Od gowana se pita ne pravi

  8. Windows telefone koriste muslimani

  9. па не разумем, је л' спорије ради? слабија батерија и то? је ли то значајно, видљиво?

    Батерија је до јаја, по 2 дана комотно може да прегура уз стално коришћење. Не лагује уопште, бар овај мој 640џл, мада контам да је и код других модела исти случај. Једина мана му је недостатак даун, беспотребних апликација. Ево два месеца га већ имам, скроз сам се навикао на овај флет дизајн, нема теорије да се вратим на андроид поново.

  10. baterija im dugo traje jer im je sve crno u telefonu

  11. Pazi ako me jebeš da ti sad objašnjavam naću te u gradu.

    јебига, остаје ти да ми верујеш. кад бих хтео да тролујем, вероватно бих исто овако, али стварно купујем телефон и интересује ме.

    Da ti uprostim Lumia ne može 50 % stvari što mere Android ok? Ni aplikacije nema sve itd itd. Od gowana se pita ne pravi

    капирам да нема апликације зато што се још праве апликације за андроид. али пошто ће сад апликације да буду углавном мулти-платформ то ће брзо да се изједначи. а шта конкретно не може лумиа? то је оно што ме стварно занима.

    Батерија је до јаја, по 2 дана комотно може да прегура уз стално коришћење. Не лагује уопште, бар овај мој 640џл, мада контам да је и код других модела исти случај. Једина мана му је недостатак даун, беспотребних апликација. Ево два месеца га већ имам, скроз сам се навикао на овај флет дизајн, нема теорије да се вратим на андроид поново.

    а који андроид телефони су у ценовном рангу тог?

  12. Šomi nemoj jesti govna za android kad si imao neki Sony od 25 evra i sad kao zakucavao. Pa normalno da hoće

  13. капирам да нема апликације зато што се још праве апликације за андроид. али пошто ће сад апликације да буду углавном мулти-платформ то ће брзо да се изједначи. а шта конкретно не може лумиа? то је оно што ме стварно занима.

    Imaš brt one live tiles kao one kockice na početnoj strani. Meni kad su uzeli neđe telefon na tač skrin tu kao lumiju ja se isprva nijesam mogao navići jer sam uvijek mrzio tel na tačskrin ali ono navika sam se sad jer je lagano ono kad imaš te kockice naprijed. Ajfoni i samsunzi imaju ono što izgleda kao neki linuks iz '99

  14. а шта конкретно не може лумиа? то је оно што ме стварно занима.

    Хахаха па брате, може све. Једина мана му је недостатак апликација. И то оних које су бар мени непотребне. Можда ће ти мало времена требати да се навикнеш на њиндоњс, али контам да ће ти након тога андроид изгледати као ОС за ментално заосталу клинчадију.

    а који андроид телефони су у ценовном рангу тог?

    Ја сам га узео преко теленора, мислим да није испод 230е овако. Мада имаш обичан 640 који је испод 200, који је скроз исти као џл, само са нешто лошијом камером и мањим дисплејем. Ја сам меркао ЛГ Магну пре него што сам се одлучио за њиндоњс и нијансе су одлучиле да узмем Лумиу и веруј ми да се нисам кајао ниједног тренутка.

    Šomi nemoj jesti govna za android kad si imao neki Sony od 25 evra i sad kao zakucavao.

    Брт, какав год да сам имао, имао сам. Ви кењате за њиндоњс, а нико од вас га није користио.

  15. evo jedan savet jednostavan za sve, za mobilni telefon u danasnje vreme se treba otvoriti jer je prekopotrebna i prekorisna stvar, aj kapiram nema svako da iskesira za flegsip, ali dosta ljudi gleda da usteka koji evro pa se kupuju huawei lumie i neke marke koje ne postoje realno, ali u dugom roku se to veoma ne isplati, tako da nemojte tesiti i lagati ni sebe ni druge, npr. ajfon nije sranje vec je pretop telefon, ni ja ne volim ali ne pljujem i tako dalje da ne idem... ako ste sirotinja ili ne zelite da dajete mnogo para na mobilni telefon jer jos niste svesni njegove koristi, pa vas privlaci lumia od 150e ok je sve to, al nemoj da prosipate govna ovde

  16. @autor Mylosh:

    vidim da ste već dva-tri puta navodili FLAT dizajn kao prednost vindousa, pa Vas pitam koji se to stil dizajna koristi na androidu, a nije flat

  17. Ајде не баљезгај мајмуне један. Јесте прекопотребна и јесте прекорисна ствар. Али наведи ми једну прекопотребну и прекорисну ствар коју не можеш одрадити преко Лумие, а можеш преко, лупам Зе петице ?

  18. kako bih vas nasamarao sve nabijem na kurac i vas i lumiju

  19. Ма радј, то сам навео чисто да имам неки ред више при хваљењу Лумие ;)

  20. kako bih vas nasamarao sve nabijem na kurac i vas i lumiju

    па брт дође човек и постави питање везано за лумиу, ја му одговорим и мајмуни крену са прељевањем ЛУМИА ГОМНО, ЛУМИА ДАУН. Терате мене, овако мекханог на агресију, не ваља вам то...