mobilni telefoni

  1. Haha, što nema YT? To neki telefon za Amiše? (kapiraš foru, amiši ni ne koriste telefon, al kao, xe xe)

  2. Stec ako je ovo istina zamolio bih da više vi koji iz ne znam kog razloga volite Lumiu ne posećujete temu.
    Ovo je tema o mobilnim telefonima a ne o aparatima sa greškom

  3. ahahaha nema jutjub jebeni
    pa šta ima, imenik?

  4. JEL RADI BEZ KABL0?

  5. Jel možeš mijenjati wallpaper ahahhaha

  6. Likove s tim telefonom bi sprdali i oni što imaju tetrise jebene.

  7. Ima mjuzik tjub koji jebe jutjub na 4 nivoa.

  8. Kralju pa imaš tetrisa sa 101 igrom, pa oćes muziku ili ne zajebavaš li me

  9. Inače, ja tvrdim da je lumia govno.
    Ali isto tako tvrdim da su jeftinije lumie best buy varijanta što se tiče telefona u rasponu od 100 do 200 evara.

  10. Па Гугл је укинуо. Неки логичан осветничи потез би био да Мајкрософт укине Скајп за андриод, не знам што то нису урадили. Елем, да, кад кликнем на линк овде на форуму нпр, не отвара ми се апликација, него гледам у браузеру. А овако изгледа алтернативна апликација.

    http://s17.postimg.org/404dmiexr/wp_ss_20151223_0002.png

  11. Реално, лепше од званичне апликације.

  12. Đe ti blic Coa?
    Elem ni to nisi u pravu
    Guglaj Xperiu T. Imam i nju. Jebe sve Lumie na red. Kamera, pa ja ne znam. Baš pogledaj

  13. GROBARSKA AVANGARDA :DDDD

    Па Гугл је укинуо. Неки логичан осветничи потез би био да Мајкрософт укине Скајп за андриод, не знам што то нису урадили.

    Jeste, ako imaš neki svoj proizvod bar približne popularnosti/kvaliteta da ponudiš.
    Ovako, ne mere.

  14. Sutra ću detaljnije i zašto mislim da je govno i zašto je best buy za te pare, ako me ne bude mrzelo. Mada pisao sam već nešto posle mesec dana korišćenja, otprilike je i dalje isto.

  15. obavezno

    verujem da će taj izveštaj biti svojevrstan GAME CHANGER na ovoj temi xD

  16. Ako danas uspem da makar jednu osobu ubedim da kupi lumiu, smatraću da je moja misija uspešna ;)

  17. Haha, taj fazon, na foru onog "da vratim kamen da se još neko zajebe".

  18. Više je na foru strajine misije na sajtu, ali ok, prijatelju :)))

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.