mobilni telefoni

  1. Stevane, pa mogao je android prije dvije godine sa 512mb sve da radi. Danas ne, ali prije dvije godine je mogao. Tad nije bilo mesendzera, pa je ladno tjerao viber i facebook aplikacije+ostale stvari.

  2. Zna li iko zašto Fejsbuk aplikacije vuku toliko resursa sa telefona? Šta on toliko radi u pozadini da ždere toliko memorije?

  3. Ja tvrdim da imaju neki dil sa proizvodjacima telefona, jer je fejs najzastupljeniji na telefonima, pa jedni druge guraju. Optereti fejs, moraju da uzmu nove telefone, stari im ne mogu da podnesu.
    Isto tako i igrice na.kompovima sa zahtjevanjem 8+ gb rama.

  4. Totalno verujem makaronu. Nego to je glupa tema sta mislite kakva je lumija?

  5. Odličan telefon, ako si sa posebnim potrebama

  6. солидан телефон за заобиђи га

  7. Evo za nubare koje tvrde da Android troši resurse
    T
    http://imgur.com/6jyHF4G.jpg

  8. predlozite mi lumiu do 50e

  9. trosi resurse ako imate huawei od 1gb. ja ne gasim aplikacije uopste i sve pici ko podmazano i odmah im mogu pristupiti

  10. Kako to misliš ne gasis aplikacije?

  11. pa samo ih spustim, ne idem na ovo desno dugme pored kucice da ih obrisem sta pitas sta pricam ovo

  12. Ja nisam znao ni da mogu da se ugase

  13. Brate ne znam ja šta ti pričaš, tek skoro sam naučio da aplodujem sliku

  14. i ne treba da znate nemate huawei od 50e ili lumiu zlu ne trebalo

  15. Iskreno da ti kažem boli mene kurac. Ako nekad krene da baguje uzeću drugi vrv će tad biti Z8, 9

  16. Makaronac

    Stevane, pa mogao je android prije dvije godine sa 512mb sve da radi. Danas ne, ali prije dvije godine je mogao. Tad nije bilo mesendzera, pa je ladno tjerao viber i facebook aplikacije+ostale stvari.

    Па јебем ти ја тај телефон кад после неколико месеци не може да ради. Видећу како ће овај да шљака за две године, али верујем да неће бити ни приближно спор као оно срање после 2 године.

    Бохоре и Армине, значи, закључак је да је андроид бољи од виндовса зато што за нормалан рад и нетрошење живаца захтева да се за телефон уместо 100-200 евра пљуне најмање 400?

  17. ma boga pitaj sta sam pisao ko ce to sad znate, nego prosecan telefon normalno ce raditi jedno godinu dana, posle toga samo mu opada korisnost, posle 2 god mrtav

  18. Ne Stec, pogrešno postavio si stvari. Lumiu kupuješ iz par razloga. Primoran si, baksuzčina si jebena ili ti treba nešto što će eto tako, raditi jebeš ga. Kad je već kupiš iz tih razloga nemoj srati kako je do jaja kad svi znamo o čemu se radi tu. Ja sam napisao da me boli kurac koliko vuče kad svakako ima i viška.

  19. Па то, радиће боље лумија од 100 евра јер виндовс не оптерећује толико телефон, него неки са андроидом за исте паре. Мислим да је некако логичан закључак да је због тога бољи оперативни систем. Или ајде да не кажем бољи, него захвалнији. А кад је телефон јак - јак је и радиће без проблема у сваком случају.

    Тренутно један од главних недостатака лумије је непостојање неких званичних апликација, нпр. укинули су Јутјуб (мада има солидних алтернатива за то које успут и нуде додатне опције попут скидања). То само говори да се Гугл мало усро конкуренције и уместо да покушају да побољшају андроид, они одговарају саботирањем, што је крајње шупачки потез.

  20. Zajebavaš me da nema YT?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.