mobilni telefoni

  1. ne radi mi fon sve vas jebalo

  2. e da ga jebeš, nosi u servis
    i ne verujem da je do baterije, jer bi trebalo da ti bleji u snegu tri dana i da bude neka krš kineska baterija pa da se trajno sjebe
    a i kažeš da ti prepozna komp telefon

  3. života mi, radio dok nisam ovo danas izveo
    a da bude još veća ironija, izvadio bateriju sa namjerom da očistim fon pred slikanje za prodaju haha

    izvadim bateriju, povežem ga na komp, čuje se konekcija usb-a, i kad izvučem isto tako, ali nista ne očitava niti se pali

  4. Odem danas da sipam gorivo, kazem momku sipaj za 2 iljade kaze on meni za racun preko 2k dobijate besplatno lumiju ja reko momak sipaj 2 puta po soma ahahhahaha :D

  5. мислим да макаронац нема проблема батеријом и да је оно принт тамо неког коментара са тамо неког сајта

  6. jesam ja matere mi
    no danas kucao ovo i nije htjelo da objavi, zastalo ovako i rekao sam ne pisao opet, idem na printskrin

  7. не верујем ти

  8. иначе, кад се то деси, кликни на онај рифреш кружић у адрес бару точкићем миша, отвориће ти исту страну у новом табу и имаћеш овом пољу за писање све што си исписао

  9. Stevan, ovo sa kružićem je zapravo vrhunski hak, hvala lepo

  10. ni to mi nece, valjda jer sam stavio automatsko brisanje istorije
    a zapravo sam rokao enter kad poplavi sve u adresbaru, nisam probao kruzic

    a za fon i servis, ma nezgodno zbog privatnih stvari u telefonu, sve ostalo ulogovano

    ostavicu ga na punjacu cijelu noc, pa se nadam da cu se probuditi a on prikazuje punjenje

  11. hej, gringo, ja sam stranac, a ti marokanac ;))

  12. Радјард Куплунг

    Stevan, ovo sa kružićem je zapravo vrhunski hak, hvala lepo

    и за дивно чудо, сам сам то провалио

    а данас нпр. нисам знао зашто ми на мобилном стоји иконица за вибрацију и чачкао по подешавањима све док ми један аутор није рекао да појачам звук уз помоћ оних дугмића који се налазе са стране и служе за појачавање и смањивање звука

  13. Kad ga povežem na komp bez baterije, čuje se zvuk konekcije na kompu.
    Kad ga povežem na komp sa baterijom, ništa se ne čuje.

    Čudi me da se ništa ne pojavljuje na displeju, kad ga povežem bez baterije.
    Ništa, moraću naći novu bateriju, pa sa njom isprobati.

  14. где у нс или бг може да се купи оне плус оне или оне плус тњо?

  15. Pa na netu piše da prodaje firma Telekoplus.
    Adresa: Bulevar kralja Aleksandra 88, Beograd 106314, Srbija
    Telefon:+381 11 3444175

  16. Dobri su telekoplus i preko neta dopremaju.