mobilni telefoni

  1. андроид бот, провидно до бола

    какве сендвиче даје гугл скајталкеру хахахахахах

  2. Ima li u Bg neko bolju ponudu od logic shopa?

  3. лумију купи

  4. Cтеван

    андроид бот, провидно до бола

    какве сендвиче даје гугл скајталкеру хахахахахах

    hahah, dobar.

    Lumia 535 je govno inače. Tačnije, tač joj je govno jeb'o joj ja mater.

  5. E ljudi vreme je da se otvorim i probijem granice i pruzim ruku prijateljstva lumijasima... Ovako se desilo sledece... Trebao sam za odredjenu osobu da nadjem telefon posto obnavlja paket u telenoru, paket je 1500din mesecno ja msm i kao tel za dinar ili par hiljada doplate i ja listam listam pa sam i u telekomu probao nemas krsten telefon jebiga ili kineaka sranja ili neki govnjivi galaksi ili ta lumia 535 i kad pogledas u tom drustvu i jeste najbolji izbor mozda lumia, tako da razumem ko nema ili nece da se otvori za telefon eto ok...
    Al kad pricamo o eliti lumia opet govno ok

  6. Hehe lumia, da bas sam krenuo da kupim taj krik tehnike. Nego zna li mi ko odgovoriti?

  7. kad su debilčine na ova dva najnovija flegšipa udarili cijenu kad da drže tržište 5 godina na nivou, umjesto da daju pristojnu cijenu i privuku dosta korisnika

    rip lumia

  8. Pa apgrejdovaće se na surfejs koji će jebati sve redom, kao što je surfejs buk ojebo mek, tako će i surfejs foun ojebati gomna androidaška, mada to i lumia radi tako da i nije neka novost.

  9. samo vi zezajte, gleda neko odozgo sve

  10. majakovska je primer, lenovo lenovo, pa ban 900 dana, ali ok, neka vas

  11. лол, била нека вест на б92 који су најбржи телефони. накупило се коментатора који броје пикселе, па нормално да је бржи ајфон кад има мање пиксела и све тако 200 коментара се накупило. слично као ова тема нешто.

    ево макаронац оставио први коментар:
    http://s18.postimg.org/ltbrkr09j/kommentar.png

  12. Па овај коментар и није толико погрешио, погледај хуавеј нексус 6п телефон је убица

  13. ко је рекао да је погрешио? само кажем ко је оставио коментар. и нећу да погледам.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.