mobilni telefoni

  1. Ja ne obraćam pažnju na skočkove prozivke s obzirom da ima ELEPHONE. U fazonu, IPHONE je a nije.

    - Dobar dan, dajte mi jedan ELEFON.
    - Zdravo, da li želite sa kraćom ili dužom surlom ?

  2. Skočimiš

    I imam bežično punjenje, samo ga nabacim na stalak i on puni. Sirotinja sa huaveiima i lumijama o tome može samo da sanja.

    Чиме се ти хвалиш јбт. Ја добио на поклон преносиви пуњач, могу два уређаја да се пуне у исто време, за разлику од тог твог сталка. Одлична ствар ако одеш нпр. са Провироном на каву и обојици батерија при крају.

  3. šljaka samo na 64-bitnim procesorima. A oni su u svijetu telefona još rijetki, skupi i čine dobar procenat (velike) cijene telefona.

    ovaaaj... Mozda bilo nekad, sad imas telefone sa 64-bitnim procesorima za ispod 300e, sto snapdragonovi sto huawei krin.

  4. Elefon je 64-bitni, pobogu...

    Ja imam prenosivi bežični punjaš, stavim na sto i položim telefon, gledam film i punim istovremeno, kad odgledam platim kafu i odem kući. Čuj, prenosivo, jebote, 1999. godina pred bombardovanje izašli prenosivi punjači.

  5. Haha gleda film sam u kafiću, niko neće da se druži s njim jer ima ELEFON! xDD

  6. Eldži, bato, eldži flegšip g4 madafaka

  7. Kakav ti je telefon takav ti je život

  8. Bohore, posto si pominjao narucivanje telefona iz Cajne, priupitah te koliko si platio carinu i porez, tj na koji iznos su ti je obracunali?
    na onaj koji si plati oza telefon ili za neki drugi , prema proceni srpskog carinika?

  9. Pazi. Naručio sam 2 nove 6300 jer u jebenoj Srbiji nisu imale nove. 33 dolara komad. Drugarica naručivala brdo nekih stvari pa uzgred. Nisu klepali po ušima, smešno nešto je bilo. Al mislim da ima granica neka. Da te rebnu preko 100 dolara

  10. Sve na cenu telefona islo je

  11. U Srbiji je 100€ granica, preko toga plaćaš carine i gomna.

  12. 50 evrica ako kupujes od pravnog lica
    a 100 evrica ako kupujes od drugog fizickog lica

    posto je verovatno ovo prvo, znaci sledi mi carina i porez. TO sam znao.

    Al me interesuje da mi na telefon od 150 evra ne odrape carinu i porez na slobodnu procenu da telefon vredi 500e (iako ce valjda tamo pisati koliko je placen)

  13. Al me interesuje da mi na telefon od 150 evra ne odrape carinu i porez na slobodnu procenu da telefon vredi 500e (iako ce valjda tamo pisati koliko je placen)

    увек постоји та могућност. али генерално не би требало да бринеш ако си платио реалну цену и та цена је на фактури.

  14. Ovaj, zivim u Srbiji. Nije nemoguce da platim porez i carinu od 200 evra za telefon koji kosta 150e

  15. Pošalješ im izvod iz Pejpola koji je povezan sa fakturom, jebiga.

  16. i oni ga bace u djubre i ako ne platim zacrtanu cifru uzmu i telefon pride

  17. па јебига, нема одбране од тога. али се у пракси скоро и не дешава.

  18. Ne bacaju u đubre, jebote, ne dobija carina jebena paket nego se on nalazi u prihvatnom centru firme koja ga je donijela u Srbiju, recimo DHL. DHL rješava te papire i pakete i sve.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.