mobilni telefoni

  1. Ljudi, u 2016. godini planirate duzmete android sa 2gb rama? Este kršteni vi jbt?

  2. ја сам крштен, славе ми. али не знам и даље шта да узмем. интеза ко зна кад ће направити верзију за уиндоуз, тако да лумија вероватно отпада. колико треба да се узме? 4гб?

  3. Ја са својим хуавеијем г7 и 2 гб рама супер функционишем већ 7 мјесеци. Није да хвалим коња зато што је мој, већ зато што стварно ради посао. Прво треба сами са собом да рашчистите за коју потребу узимате телефон. Који ће вам курац врхунска камера са неком бруталном оптиком и гигабајти меморије кад ћете користити основне апликације за комуникацију и преглед дневне штампе.

  4. Ljudi, u 2016. godini planirate duzmete android sa 2gb rama? Este kršteni vi jbt?

    Jbg brt, nema svako para za kineski Elephone sa 3gb rama.

  5. Ne znam, jebiga, kad kupujem telefon gledam da može raditi apsolutno sve. Ako hoću da fejsbučim onda instaliram fejsbuk, ako hoću skidati torent da skidam, ako hoću igrati igrice onda da igram svaku igricu i tako. 70% vremena ne koristim to ali kada mi zatreba hoću da je sposoban da to uradi bez problema. A ne da nosam huawei koji je micika lepi njiiii a da ga koristim samo za pozive i poruke. Prilagodite se vremenu u kojem živite, iskoristite pune potencijale tehnologije, što ste kamenjari.

  6. АПРУВУЈЕМ КСАОМИ

  7. Бохор
    22 dana ja mislim da je prošlo od kako mi je stigao tel iz Čaine naručen preko neta

    Kakva su ti iskustva sa nasom presvetom carinom?
    Koliko si platio porez, tj na koju cenu su ga obracunali?
    Na onu koju si platio u kini ili na neku proizvoljnu koju je Radica iz gepecea odredila prst prognozom?

  8. и то што кажеш, скочко, купићу 5гб и има да се разбијем од играња игрица.

  9. nije ksaomi

    ovo ti je ono saomi ali ono crnogorsko S sto ima kvacicu ko c.

    EDIT: mora na srpskom jbg, ovo ti je ono crnogorsko S sto tima kvacicu ko ć.
    primer Sjutra - sutra

  10. ovo je ko da si rekao: kad kupujem komp, kupujem komp od pet soma evra sa pedeset jezgara i 128 giga rama, možda mi jednom dune da se bavim 3d renderovanjem ili simulacijama nuklearnih ekspozija, pa da može da podrži

  11. A da kartate šaha?

  12. ЈА ИМАМ ЊЕКСУС 5 ДВЕ ГОДИНЕ ВЕЋ ДВА ГИГАБАЈТА РАМА РАДИ КАО САТИНА

    ЗАТО ШТО ЈЕ ОН

    Ф Л Е Г Ш И П

  13. Pa neću baš od 5000€ ali neki od 1500€ sigurno jer hoću da radi glatko. Kad ne bude mogao da pokrene 30 tabova u hromu, word, WMP i Vičera onda kupujemo novi. A ne da moram ubijati 20 procesa u task menadžeru da pokrenem word.

  14. ОК ИМАШ ЛИ СОМА ИПО ЕВРА ХОЋЕШ ЛИ ДА КУПИШ МОЈ ФЛЕГШИПЕРСКИ КОМП

  15. I imam bežično punjenje, samo ga nabacim na stalak i on puni. Sirotinja sa huaveiima i lumijama o tome može samo da sanja.

  16. lol ima punjac za komp

  17. Je l' imaš bežično punjenje brt?

  18. Iam brate tesla jebote sanjo o tome a mi sad imamo na telefonima brt

  19. YouCantHandleTheTruћ
    и то што кажеш, скочко, купићу 5гб и има да се разбијем од играња игрица.

    E neš, Truće, ako proc. u telefonu nije 64-bitni, kao i za Pendžerse na računaru, preko 4GB RAM-a šljaka samo na 64-bitnim procesorima. A oni su u svijetu telefona još rijetki, skupi i čine dobar procenat (velike) cijene telefona.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.