mobilni telefoni

  1. отићи ћу до босне, натанкам гориво, купим телефон и још вратим пдв на граници.

    Ako to bosanci vrate pdv zar ne moras da ga platis kad ulazis u srb + eventualna carina?

  2. Ako to bosanci vrate pdv zar ne moras da ga platis kad ulazis u srb + eventualna carina?

    мораш да платиш ако пријавиш или не пријавиш, а ухвате те. постоји и могућност да царина БиХ обавештава нашу царину, али нисам баш сигуран да то функционише како треба. треба се распитати у сваком случају, али и са пдв-ом је 50е јефтиније.

  3. AJMO HAKERI

    Vako, imam samsung s4 I9505 i fala bogu, čim se zaključa gubi mu se signal ali samo kada ima wdcma u opticaju, kada je gsm only onda radi normalno.

    Pošto gsm only ima strašno spor prenos podataka meni treba neko rješenje kako da natjeram modem da se ne gasi ili ide u sleep mod kada se ugasi ekran.

    Pokušao sam flešovati modem, nije uspio.

    Sada skidam novi firmware 5.0.1 pa ću ga flešovati na telefon, da vidim šta će uraditi tada.

    Imao sam sličan problem na cyanogen 11 modu na g3, no to sam riješio tako što sam otišao u podešavanja modema i jednostavno prepravio .ini fajl koji mu je davao instrukcije kada da gasi networking. Sada je ovaj jebeni samsung i ne može tako, očito. Govno jedno šljamsungovsko.

    Ima li ko ideju?

  4. мораш да платиш ако пријавиш или не пријавиш, а ухвате те. постоји и могућност да царина БиХ обавештава нашу царину, али нисам баш сигуран да то функционише како треба. треба се распитати у сваком случају, али и са пдв-ом је 50е јефтиније.

    Лол па можеш ваљда да сакријеш телефон од царине, или да кажеш па то је мој телефон користим га већ годину дана. Није то телевизор брт.
    Наравно да не обавјештава царина БиХ србијанску царину или царину неке друге државе, потпуно неизводљиво у пракси, а и шта их заболи за царинске приходе друге државе.

  5. Лол па можеш ваљда да сакријеш телефон од царине, или да кажеш па то је мој телефон користим га већ годину дана. Није то телевизор брт.

    А шта сам ја друго рекао него да мораш да платиш ако пријавиш?

    Наравно да не обавјештава царина БиХ србијанску царину или царину неке друге државе, потпуно неизводљиво у пракси, а и шта их заболи за царинске приходе друге државе.

    наравно да обавештава, тј. једно дуже време су обавештавали кад су провалили да људи са двојним држављанством злоупотребљавају ово и не плаћају пдв на робу купљену у било којој од држава. не знам каква је сад ситуација. ако мало размислиш схватићеш да ако се царине договоре, онда на тај начин утичу и на своје приходе, а не само на приходе друге државе.

  6. стварно обавјештавају, сад и ја прочитах. Па онда боље и не подносити захтјев за поврат, него само купиш телефон и вратиш се у Србију...

  7. Nakon što sam flešovao Imerial II v12 rom na pomenuti S4, opet sam imao problem sa gašenjem GSM-a.

    Pokušao da flešujem modem prilagođen na matičnu mrežu ali nije ni to uspjelo.

    Onda sam skinuo root browser i brutforsovao da ostavlja gsm upaljen (našao na netu gdje se nalaze podešavanja modema) međutim ni tad nije radio. Onda sam ustanovio da je definitivno greška u basebandu i da nema šanse da ću sa tim basebandom uspjeti išta.

    Bacio sam se u krvavu potragu i na nekom ruskom lijevom sajtu našao baseband koji mi odgovara (UHOL2).
    Onda sam se jebao jedno pola sata da nađem ODIN verziju koja je u stanju da flešuje upravo taj jebeni modem i pronašao sam 3.09.

    Sada radi. Konačno.

    I divim se sam sebi kako nisam uspio brikovati telefon, majke mi.

  8. E ne skontah ovo tvoje. Znaš kako, nije to toliki problem. Potrebno je samo povezati telefon na odgovarajući softver vezan za telefon instlairan na kompu, i on ima opciju repair, fazon PC Suite. Priključiš fon, detektuje ga, i ideš na repair. On sam skine opet odgovarajući fabrički rom, sve vrati u normalu i bude ok posle 15-ak minuta rada i downloada.

  9. Za LG ti je LG PC Suite
    Za Sony je Sony PC Companion

    Za njih znam, ne znam za ostale marke, nisam probao

  10. A znam, uvjek sam se pitao imaju li kakvu normalnu primjenu osim onih sinhtonizacija.

  11. hahah i ja isto, i jednom reko daj da vidim šta ovo može
    kad ono repair ošuri, sve namjesti na perfektno

  12. E Makarone daj neko zaključavanje ekrana sa pleja za android uzima mi devojka nekad tel jebem joj mater

  13. Al da jebe neki, lep na izgled i to. Nemoj brojeve daj da spajam tačke one

  14. hahaha malo mene da jebeš a? :D

  15. Preozbiljan sam. Ima milion aplikacija daj neku proverenu

  16. Pa imaš u telefonu što je došlo. Ideš na Security, pa na Screen lock i onda odabereš Pattern

  17. Našao. Do jaja. Nisam znao da ima fabrički. Staviću ovu za prepoznavanje lica lagano

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.