mobilni telefoni

  1. Makaronac daj neku kameru da skinem sa play store al da bude dobra sto vise megapiksela

  2. Haha kakav nub pa brt imaš piksela koliko tel ima fabrički samo efekte dodatne možeš skinuti

  3. Sa kime ja djelim sajt

  4. Bohore, druže, zabrinut sam.
    1. Zašto se sikiraš toliko, ako tvoja lady nema šta da vidi u telefonu (ovaj, khm ahm kh kah),
    2. Zašto joj autoritativnim Marlon Brando-glasom ne kažeš da nikada ne smije dirati tvoj telefon???

  5. Макаронац препоручи ми неки оптички зум са плеј сторе имам само дигитални на тел

  6. E ne skontah ovo tvoje. Znaš kako, nije to toliki problem. Potrebno je samo povezati telefon na odgovarajući softver vezan za telefon instlairan na kompu, i on ima opciju repair, fazon PC Suite. Priključiš fon, detektuje ga, i ideš na repair. On sam skine opet odgovarajući fabrički rom, sve vrati u normalu i bude ok posle 15-ak minuta rada i downloada.

    Fabrički rom i nije radio, nije radio nijedan rom jer nije problem u romu nego u basebandu tj. modemu. Oni funkcionišu usaglašeno ali su iz nekog razloga totalno odvojene stvari. I samsung kies ne može repairovati to jer je nesposoban program, realno a i ne možeš oficijelnim programom popravljati rutovan telefon, a i da ga unrootujem opet bi mi pravio problem jer nije rom kriv nego modem. Tek flešovanjem custom modema sam uspio riješiti problem (tj. nije custom, fabrički je sa minimalno izmjena)

  7. valja li cemu uzimati coolpad modenu on kinesko govno kad je za 1din, po tim cenama nema bolje u telenoru, i meizu m2 i samsung j5 moraju da se doplate dosta vise

  8. Vadi baća na nekoj svadbi ovaj tel drugi ozgo a glave mu se smeju jer nema ni ekran u boji fazon. Gluperde

  9. Treći red na skočkovom linku

  10. ako ga je baća platio skupo, ne znači da nije degen

  11. Ma ne radi se o njemu sada. Dobio ga je a i kvalitetan je momak ozb

  12. Jes to prestiž kao ali brate preskupo je kako god

  13. nije gospodin onaj ko ima luksuzni prestižni telefon koji ima funkcionalnost telefona od dvadeset evra

    gospodin je onaj ko ima luksuzni prestižni sat koji ima funkcionalnost sata od dvadeset evra

  14. Možda ću lupiti al mislim da je njegov model tada bio 11 k

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.