Prijava

Znam dvoje ljudi koji imaju Teslu I oboje kazu da je ozbiljno govno od telefona I imali su brzo probleme sa njim

Nem pojma, kupio ja ćaći, radi ko doksa.

Е, није за мене, ја имам лумију и даље, и магну од скоро, заједно су као један "па оно шта знам, ништа посебно, океј је скроз" телефончић. Питала ме сестра ваљају ли тесле, и Блеков и Скочков коментар сумирају оно што сам прочитао на нету. Или пишу да је супер или да не ваља ништа, помињу се проблеми са звучницима и батеријом највише. Јебем ли га. Малопре сам јој поменуо експирију и каже "немој сони ериксон, кога год знам да има, сви се жале", јебига, Селтиче. Меизуа и шаомија нема у мтс.

Soni erikson hahahaa koji je poslednji videla T610? Tad sam i ja pratio mobilne telefone xd

Kazi joj da soni kupi, nikad bolji telefon nisam imao

Uvek mi se kenjalo od "žale se ljudi na internetu na..." priča

Fazon, Soni proda sto hiljada uređaja ove nedelje i baterija bude falična na trista telefona i onda tih trista ljudi ode na internet i sere kako ih jebe baterija, a preostalih devedeset devet hiljada sedamsto boli kurac da pišu da im sve radi kako treba

Dajte neki dobar android do 250e (nije za mene)

FACEBOOK je upravo izdao njihov cenovnik za članstvo. $ 9.99 mesečno za Gold Member USLUGE, $ 6.99 mesečno za usluge Silver member članstva, $ 3.99 mesečno za Aktivnog člana USLUGE, besplatno će Vam biti ako kopirate i nalepite ovu PORUKU pre ponoći večeras. Kada se prijavite SUTRA UJUTRU od Vas će biti zatraženo DA PLATITE INFO ... To je zvanično, objavljeno je čak i na vestima. Facebook će početi da naplaćuje ZBOG nove promene PROFILA. Ako kopirate ovo na vašem ZIDU vaš logo će se okrenuti PLAVA i Facebook će biti besplatni za vas. MOLIM DA DELITE ovu poruku AKO NE UČINITE TO Vaš nalog će biti obrisan ukoliko ne budete plaćali.

Shomy23, uzmi HTC M8, meni radi već godinu dana i nema frke.

мож за те паре узети хуавеј п9, добар телефон

p9 лајт ја узео пре ти месеца за сестру нов са мтса за 160 еура

p9 lajt odličan fon, poslušajte glas razuma

p9 лајт ја узео пре ти месеца за сестру нов са мтса за 160 еура

Isto uzeo pre mesec dana uz neki paket,nov u prodavnici je preko 250 valjda kad sam gledao na mobilni svet. Prezadovoljan za te pare je mislim mozda I najbolje sto moze da se uzme. Hteo sam p10 lajt al nisu imali tad na stanju u mtsu.

требао си мало сачекати и узети п10 лајт јебига. П9 лајт је генерално најбоља куповина за до 200 евра са домаћом правом гаранцијом од 2 године.

Odlučio sam ipak da dodam još 200e i uzmem ajfon, hvala na predlozima <3

Smrt androidu