Prijava

Što se onda ti jebeš oko toga, to rade špediteri na dnevnoj bazi xD

E ljudi imam problem. Nestala mi mreza na telefonu odjednom (htc dizajr neki). Znaci imam pristup internetu (wi fi) ali sam nedostupan. Sad, nisam platio par racuna, pa je pitanje da li operater moze da mi iskljuci mrezu (limited service pokazuje)?
Sa druge strane, polio sam malo pelinkovca po njemu za vikend ali nista strasno, i sve ostalo funkcionise normalno. Ozbiljno pitam, da li iko zna sta se dogadja?

I kad smo vec kod neplacenih racuna, da li mogu da mi naplate to putem neke agencije za uterivanje dugova, posto se nista ne vodi na meni?

Vidi da nisi upalio avionski režim
Dug predaju u ruke agencijama al mogu da ti puše kurac ako si pametan

šta znači par računa? Kad ne platiš jedan ili dva, isključe ti odlazni saobraćaj, kad ne platiš više njih, kapiram da je normalno da ti isključe i dolazni

ubaci tuđu karticu da vidiš jel ima signal, tako ćeš znati da li je do pelinkovca ili do neplaćenih računa

Nisam brate, sve u redu. Evo sad gledam po internetu, al ne mogu nista konkretno da nadjem.

Probaj s karticom od brata

Ako imaš brata, a ako nemaš, onda uzmi mene ili bohora za devera

Kakvo pitanje brt. Da li mogu da te iskljuce zbog neplacenih racuna? Prelol

Zamisli molim te koja su govna ladno ga iskljucili samo zato sto nije platio racun cetiri meseca ej

Kao prvo, nisam platio racun 6 meseci, tako da ovo tvoje nema smisla :)
Izabrali ste nepostojeci broj, pa da govna me iskljucili sto nisam platio racun tricavih pola godine, stoka.

Bilo mi je cudno zbog Limited service i iksic preko mreze, reko da nisam sjebao nesto kad sam polio ovo. Od dva zla oba su ista ok

Cigani su poceli da beze za bec onda kad su srbi poceli da postaju veci cigani od njih

Huawei p10+ jebe
AL ne vredi 600 jura. kamera jeste brutalna, aplikacije klize, ali vise od 350 evari tesko da bi dobili od mene za ovo.
pozz

Za šta ti služi telefon s kog ne možeš nikog da pozoveš mesecima?

Hvala svima na dobronamernim odgovorima, najjaci forum na balkanu, najbolji ljudi :*

Za dolazne pozive, to mi je stari broj koji svi koje poznajem imaju

Pa da, ima smisla. Bilo ie glupo poslati poruku celom imeniku: Od sada sam samo na ovom broju sincerely yours Maksimilijan Morel

Maksimilijan Morel mi je nadimak, ne zove me mnogo njih tako, pa ne bi znali ko im salje poruku