Prijava

Boh, jesi uzeo 5s, kao što si pričao ili....?

Jbg, još bolje od 5s

Nahrani svinje i ne diraj ništa.

Daj nekome ko zna šta će sa tim :D

Odradjeno sve. I opet se pojavio chromes.
?

Ajfon kupi brate nema virus da te jebe

Е, задњих 86 година фејлујеш, ај се ресетуј, недиље ти

Nije wipe odrađen, nemoj me zajebavati, ako je neko i radio nije uradio kako treba.

Instaliranje novom rom-a ti je kao kada formatiraš kompletan disk na kompjuteru, znači prazan je skroz. TWRP ti je custom BIOS za telefone, plastično da objasnim. Znači, ne može se virus sakriti u bilo čemu, pa nije to spora pa da ostane zakačeno na memoriju jbt :D

Šalab, ako slučajno koristiš neki od manje poznatih kineskih proizvođača telefona(dakle tu ne ubrajam Xiaomi,Huawei i Oppo, već sve ostale), može biti da ti je sa apdejtom za rom fabrički od njih navukao malware. Uz apdejt njihov došlo.
Recimo tipa Umi ili Homtom su znali imati te zajebancije.
Preporulujem ti da malo vidiš na forumu za taj tvoj telefon komentare za zadnji apdejt ili sve vezano za to.

Ti si ceo zivot bosanac nemas reset i da oces pa zivis
Ozb ovo za ajfon nema virusa

Nije wipe odrađen, nemoj me zajebavati, ako je neko i radio nije uradio kako treba

Није био одрађен како треба, поновили смо и успјело је. Захваљујем.
Макаронац, од прије пар дана користим Тесла 9.1 уређај. Купио чисто да видим, свиђа ми се тренутно.

original baterije za mobilne uredjaje u beogradu gde da uzmem, ali ne narucivanje smaranje nego da odem i bum bum
isto gde je najbolje eksterni punjac da uzmem ako neko ima pozitivnih iskustava

uz rizik da će diskusija da se nastavi na tri strane, napisaću: kupujemprodajem

koji deo narucivanje smaranje nisi razumeo hmmm???

dobar dan mobile shop imate li bateriju imamo ali po 30% vecoj ceni nego na kupujemprodajem boli me kurac pakuj u stvari daj odma da zamenim

da ne pricamo sto necu da dajem svoju lokaciju nekom strancu ili trecoj strani nebitno haha ma vazi

evo krenulo je, već smo na pola strane

radnja:
-duplo skuplje,
-moraš da pozoveš radnju,
-moraš da dođeš tokom radnog vremena

kp:
-duplo jeftinije,
-moraš da pozoveš čoveka,
-možeš da dođeš kod čoveka u jedanaest uveče ako ti tad odgovara

ladno ima neki mobshop jebeni ahahh pa taman cu ovde naruciti baterija 1400 original isto ko sto prodaje vojka iz ns na kupujemprodajem mrs bre
u paketu i punjac da uzmem, koji od ovih radj, od 10+ k mah bih uzeo

http://www.mob-shop.rs/proizvodi/eksterni-punjaci.html

Armin: "zajebite me naručivanja, hoću da odem i da pokupim bateriju na licu mesta u radnji"

isto Armin: "naručiću bateriju sa websajta mob-shop.rs da mi stigne na kućnu adresu"

ja bih uzeo najjeftiniji, ovaj od 2699, pošto su svi isti kineski kurac, al ne slušaj mene, ja bih taj isti kineski kurac uzeo na kp za 1200