Prijava

dal da uzmem teslu 6.3 za dinar jebeni, istice mi ugovor pa gledam da l 50% da uzmem na ugovor ili ova dva majmuna ostalo je djubre
https://www.mts.rs/privatni/uredjaji/telefoni/telefoni-uz-postpejd/detaljnije/109731/tesla-smartphone-63

https://www.mts.rs/privatni/uredjaji/telefoni/telefoni-uz-postpejd/detaljnije/107856/htc-desire-650

bolja tesla na papiru a ? al na papiru kontam samo.. a i htc skuplji u maloprodaji 27k a teska 24k xd
e sad nzm da l ako uzmem za dinar koliko moram da produzim ugovor ako je god dana do jaja al nzm nesto ako je 2 onda mi je taman usteda 24 meseca 1k mesecno izadje na vrednost telefona al sam zarobljen 2god to moram da vidim
komentari i predlozi molim

ја сам чуо да је тесла говно

U tesli je A53 ali mediatekov procesor ali 3gb rama
HTC Qualcomm MSM8928 Snapdragon 400 ali 2gb rama.

Tesla generalno nema problema sa mediatek proceosrima jer uzimaju kvalitetnije i sigurno će mu 3 gb rama pomoći u svakodnevnim aplikacijama tipa facebook, instagram i messenger.
Ovaj htc je niža verzija, ima i jači, sa 3gb rama, 32 roma i sa jačom baterijom.
2400 mah na tesli mi je baš minimum minimuma, nekih 8 sati optimalnog rada ti možda i izdrži.

Ja bih uzeo teslu jebat mu mater
samo vidi, ako ćeš potpisivati ugovor na dvije godine onda uzmi nešto veće i jače i kvalitetnije, ako ćeš na godinu dana onda tesla jeste rpavi izbor, taman kad ti istekne i taj ovaj će biti za mijenjanje itd

Ma nece mi biti "prvi" telefon sig cisto onako da vucaram kad zatreba eto posto mi se moze za dinar

HTC se podrazumijeva, Arm.

pa može ti se za dinar uz duplo veći račun, nije da ga poklanjaju

Dakle kazes da ne uzimam jer je ta opcija i napravljena da pojebe budale ko ja sto polete ovako? Xd
Ako necu da menjam tel jos da uzmem 50% dok ne odlucim sta cu kako to je prava opcija kazes?

Ako imas telefon koji nije mnogo "losiji" od ovih precepi racun na pola

Ako moze ugovor na godinu-top

Ma cepam ja g3 prelepi i dalje nista mu ne fali samo eto kad se otvorilo ovo da vidim sta cu, do jaja bi bilo god dana al nesto ne verujem da im se isplati tako jbg

Mozes i da uzmes tel pa ga prodas odmah za nekih 100-150 tolko placaju te za dinar ovi sto otkupljuju

Ali ces i vise od toga da vratis kroz racun jelte

ako ga proda za 150 evra, za dve godine će biti u minusu šest evra, tako da bi trebalo da ga ceni makar 157 evra na kupujemprodajem :D

jel mogu da dođem da vidim terminatora kad ga dopremiš, gledao sam najbolji film svih vremena - terminatora 2 jedno trideset puta i fantazija mi je taj endoskelet

Jeste Radj al nisi uzeo u obzir varijabilnost kursa, inflaciju, etc...

Opet kad podvuces crtu, pozajmica od 150 evra sa rokom otplate u ratama na dve godine sa ukupnom kamatom od 4.66% je opet vise nego povoljno, narocito ako uzmes u obzir da dozvoljeni minus bije i do 40%, a opet on se najvise uzima haha

Koja je jebena fora sa terminatorom nisam pratio video sam neku sliku samo

Coa kupuje nekog robota od Ćazima jos da vidi kako da ga ocarini
Znam 2 ribe sto imaju Teslu neku znaci telefoni si teska agonija
Prepolovi ravun batke