Prijava

Ili ih cimaj da neces da produzis ugovor dace ti besplatna 2 meseca
Ozbiljan sam

Od dvoje ljudi za koje znam da imaju teslu, od oboje sam skontao da je tesla govnurda teška

Neki drugar ne prestaje da viče da je govno, a keva za službeni pre dva-tri meseca dobila teslu, od tad je dva puta bio u servisu, e ti sad vidi jbg kad je ženi kojoj telefon služi za tri poruke dnevno i pozive samo tesla govno, ja bih bežao od toga, i od alkatela ovih jeftinih isto, iako ih nisi pominjao

A ovo što ti kaže bokser da će ti dati - hoće verovatno, napiši mejl npr. gde se raspituješ kako da svoj broj preneseš kod drugog operatera jer ti nude bolje uslove

ало говнари оћете ми рећи ваља ли овај сони што сам окачио

Sigurno brate. Ja kad sam se premestao podneo zahtev eto njih zovu hahah kao jedan mesec besplatni ja reko ne a 2 ma reko necu ne odgovara mi
Dobro gospodine, zao nam je
I meni je ali sta sad

Boh, je l ti baguje povremeno vajfaj ripiter?

Ili je to do SBB interneta. Samo zabaguje odjednom, pun signal a nema neta. Posebno baguje kasno noću.

Zabaguje i meni ponekad. Nisam SBB..

jel grejete sobu u kojoj je ripiter noću?

Zabaguje jednom u 3 dana isklj uklj iz struje i nema zime

Ja samo ugasim na fonu njireles pa upalim opet.

Радјард Куплунг
jel grejete sobu u kojoj je ripiter noću?

Da, klima uredjajem.

Hahhah
Ima kad i ruter zabode

proveri da nemaš oko ripitera nešto što mu smeta da šalje signal, frižider, armirani zid, dvadeset tona uglja ili nešto slično :D

Da li se jos nekome desava da Viber nece da se poveze, tj. jednostavno ne reaguje jedno 2 sata i onda sam od sebe proradi?

jel mogu da dođem da vidim terminatora kad ga dopremiš, gledao sam najbolji film svih vremena - terminatora 2 jedno trideset puta i fantazija mi je taj endoskelet

Mozes da ga vidis i sutra ako oces ali bez glave xd

Dajte neku pozadinu za tel da krca
Bmw znak stop

ozeni se, nakrcaj decu, onda nemas dileme sta za pozadinu. zena i djeca.

I podlakticu da tetoviram imena

Mozete li bolje od Papetove Mandarinske patke???
https://i.imgur.com/NYwSoYp.jpg