Prijava

Kako ljupke opise baca mačak

Huawei P20 Lite ili p20 mate lite?

Mačak bedan je tvoj život druže kad si čekao da ti prođe ban da bi spemovao ovde hahaha
I reci sad te opet banuju na mesec dana šta ćeš da radiš liče xaxaxa
Poslušaj Slađanu malo smiriće te
https://www.youtube.com/watch?v=AQDzg2q_nZc&feature=share

P20 lite barone :)

Ттално нула, Бохоре

Već 2 sedmice koristim Mate 20 x, ne da mi se svidja, nego sam se zaljubio. Najbolje preporuke za ovaj telefon jebena je životinja. 5000 mAh baterija garantuje da šta god da radiš sa njim, na kraju dana ostane 50% baterije. Uz laganije korištenje, tri dana može bez punjenja. Da ne dužim, ako koga šta zanima pitajte.

јел му овај процесор еквивалент снепдрегну 845?

Jebiga, mislim da je bolji. Prvi je mobilni procesor u 7nm tehnologiji, pa to donosi više performansi i manje troši bateriju.

https://imgur.com/a/YtdJhQU

Превелик телефон са ретардирано дизајнираним екраном, перформансе су ок али је више за девојчице и програмере

Au koliko generalizovanje, znači ne malo nego dulumaški. Dizajn je stvar ukusa, irelevantno pričati o tome. Veličina je relativna stvar koja zavisi od veličine šake i dnevne upotrebe. Ciljane mušterije bar na osnovu Huawei-ja su gejmeri i poslovni ljudi kojima treba velika baterija, moćan procesor, dual SIM i veliki ekran.

Бураз, нема те шаке у којој он може да се држи а да можеш да палцем исте додирнеш ⅔ површине екрана, прво сигуран сам да имам већу шаку од тебе, а друго сигуран сам да немаш укуса када ти је океј оно дауновско опкројавање екрана око слушалице и предње камере. Гејмери су дебили а пословни људи поприлично малени курчић и мален проценат у укупном проценту тржишта

Ja držim telefon sad i palčem ruke mogu da dotaknem adres bar u Hromu, dok hodam bez druge ruke. Kakve veze ima veličina kurčeva ciljne grupe korisnika i njihov udio u tržištu sa tim kakav je telefon, čak i da privremeno izuzmemo mentalni proces koji je doveo do tog zaključka. Kako ti znaš kolika je meni šaka, voimjaocaisina. Izvini, ovi zaključci i komentari su ukratko rečeno - bože ti pomozi, bez uvrede, i ne planiram više odgovarati na njih.

није страшан овај ноч, доста мањи него на мејт 20 про, а свеједно може да се сакрије

што се тиче величине екрана, лакше ми држати овај уанплас који има дијагоналу инч дужу него ајфон 6с плус који сам пре имао, могу доватим шта оћу палцем