Prijava

Ma ajfon krntija nemoze se nista prebaci na njega :(

зато сам га и продо

atomski mis
Ma ajfon krntija nemoze se nista prebaci na njega :(

Može. Hahahaha!

јебени шаоми ботови

Dokle vise sa saomi hejtom, Todore

Ово мора да је неки покушај твитерашке духовитости код баје који се представља као @plitkoumnik. Хаха форе и фазони

saomi mi se bas gadi ko telefon.
"saomi" je ratni poklic sirotinje koja nema za ajfon i tjesi se tom mantrom da je saomi prevrh za cijenu koju platis.
dacia je super odnos cijene i kvaliteta, jebes porse.

Ne bih ga ni ja kupio ali nema kod mobitela tog sirotinjskog izgovora kao kod automobila jer su mobiteli priustivi i bez dodatnih troskova odrzavanja

Ne bih nosio drugi telefon osim ajfona pa taman da me sponzorise taj neki drugi brend 500e mesecno

ja kupio Saomi zeni, superiska

DeadKenny
ja kupio Saomi zeni, superiska

ima i drugih nacina da joj saopstis da je ne volis vise haha

Malo je debilski pozivati nekog što neće/ne može da izdvoji više od 200-300e za telefon a hoće što bolje za te pare

mlato brate to je postao trend sad, da prozivas ljude za pare.

i za visinu-kilazu isto, da.

imam ajfon, ali patim za androidom i uzecu ga u roku od dve nedelje, svaka cast i sve, ali jebi ti ovo, slaba interakcija sa racunarom, potrebni dodatni programi, zatvoren sistem itd... ne mogu vise

to definitivno nije kul prozivka, da, slazem se

Vi sto napusavate saomi nemate pojma

sad ce Marko da se uyloguje samo da prokomentarise Saomi.
njemu se pali neki alarm cim se Saomi pomene nedje, mislim da mu je sa rukom povezan

A internet pun ljudi sto im se smucio ajfon, pa presli na saomi i prezadovoljni, sto njih neko ne spominje. Mene boli kurac, samo da sljaka telefon za stvari za koje je i predvidjen, al to prozivanje sirotinje je smesno. Evo Saomi a2 lite je 185 evra, pa jel to neko sirotinja ako kupi taj telefon koji se vodi kao srednja klasa. Ljudi zive od plate od 30000 dinara, jbt, znaci mora steka pare tri do cetiri meseca min da kupi jebeni telefon.