Prijava

Ja imam debele, a kratke prste.

Ufff. Sigurno imaš i jak stisak?

Što peki reče najhoći su mi crni.... Nekako ih volim....

Inače volim i one radove, mislim šarenilo, kul mi je ali ne pretjerano

zlocesta pufnica

Kombinacija? Kako to mislis?

Jedan nokat crveni, drugi zeleni, treći ljubičasti... I tako redom. Ili na jednoj ruci namažeš nokte crvenim lakom, a na drugoj ljubičanstvenim ili crnim. Može i kombinacija raznih sedefastih lakova.

Molim? Stvarno ili trolujes?

Jedan nokat crveni, drugi zeleni, treći ljubičasti... I tako redom. Ili na jednoj ruci namažeš nokte crvenim lakom, a na drugoj ljubičanstvenim ili crnim. Može i kombinacija raznih sedefastih lakova.

Meni je kul, drugarica je radila crvenu, zelenu i žutu boju...

http://www.christushealthylivingspa.com/ama/orig/NailTherapy2.jpg
Онда црни, па онда све остало... Мада не вреи лак пуно ако су прсти дрљави.

Онда црни, па онда све остало... Мада не вреи лак пуно ако су прсти дрљави.

Ovo je stvarno tol'ko jednostavno, a tolko dobro.... Ipak je mrtva trka sa crnim, možda čak i više ovo nego crni.... ali mora da bude jako dobro urađeno i nokti moraju da budu baš baš čisti....

:Dory:, i ovo je kul

zlocesta pufnica

Molim? Stvarno ili trolujes?

Ne znam što bi to bilo čudno. Kada imam slobodne dane, svašta nešto mi pada na pamet. Šćo da ne.

Ovo je stvarno tol'ko jednostavno, a tolko dobro.... Ipak je mrtva trka sa crnim, možda čak i više ovo nego crni.... ali mora da bude jako dobro urađeno i nokti moraju da budu baš baš čisti....

:Dory:, i ovo je kul

Podrazumeva se velika urednost, kako noktiju tako i ruku. Samo, i samo tada će svaki lak dobro pristajati, a boja noktiju i veličina je pitanje ukusa. Ili neukusa. o.O :D

Nije to loše, ali nepraktično za mene. Šta da radim kad me zasvrbi uvo? :P

Nisu moji dugi, ne pustam ih preko 5 mm.

Hahahahaha:)) Kakav kich, gospode:)))

Lakovi prokleto nemaju smisla.

Gledam, gledam, i ne mogu da se snađem. Jesu ovo pravi biseri? :P xD