Prijava

ma to mi ćale ulazi preko mog profila pa se zajebava.

ХАХАХАХААХХАХАХХАХАХА

Jebte niko ne sme da prica o tome aaaaa...
Eo ja cu, tek sa 17 na ekskurziji. Naso neku Rumunku, bukvalno se zabavljao nekih 3 dana sa njom. Drugu noc mi je dala. Ja skamenjen, ko sardina. Dok smo opstili bio sam ukocen ko sipka i ona je skontala o cemu se radi, preuzela inicijativu, ja dole ona gore, i zajedno ritam neki, trajalo je 4 minute. I nisam svrsio, kolko sam se usro, pa mi je izdrkala na kraju.
I trecu noc je vec bilo bolje, jer sam se dosta napio i naduvao, pa sam bio opusteniji.
Cool sam sad sa njom, videli smo se pre nekih godinu dana u Bg-u, cujemo se na fejsu i tako :)

Sex je veoma važan.

e vala, i to veoma! drugarica jedna u vezi 3 god bla bla vole se verili se bla bla, a ona neće ni da mu pljuga, nit se tresu negde na uzbudljivim mestima, sve jedno te isto monotono...krevet, misionarka, eventualno kad se napije pa podivlja malo, onda mu dozvoli i cow girl...i elem, on počeo da se udaljava od nje, verovatno i da je vara malo, kaže ona da sumnja....i ja joj kažem da mogu oni da se vole kolko oće, al sex je mnogo bitan, pa ima 20 dečko, normalno da mu dođe nekad da iskida devojku ko siroče kiflu, a ne samo seks tipa ''šanska serija''

e vala, i to veoma! drugarica jedna u vezi 3 god bla bla vole se verili se bla bla, a ona neće ni da mu pljuga, nit se tresu negde na uzbudljivim mestima, sve jedno te isto monotono...krevet, misionarka, eventualno kad se napije pa podivlja malo, onda mu dozvoli i cow girl...i elem, on počeo da se udaljava od nje, verovatno i da je vara malo, kaže ona da sumnja....i ja joj kažem da mogu oni da se vole kolko oće, al sex je mnogo bitan, pa ima 20 dečko, normalno da mu dođe nekad da iskida devojku ko siroče kiflu, a ne samo seks tipa ''šanska serija''

ahhahaahhhshsshshshshshshhsshshshhshshs objasnilo! palac gore za post :DDD vristim

e da još nešto...ja prvi put sam kuravi tražio u maniru velikog jebača da je otplodim od nazad, i nisam mogao, bilo mi nezgodno, izgubio sam na nameštanje 6 od 15 minuta koliko sam imao termin, spustio mi se skroz....i uglavnom ni dan danas nijednu ne mogu od nazad?? šta se dešava? dal zbog straha što prvi put nije uspelo ili...al uglavnom neće pa neće..

Kako bre neće? Ma to jer ti prvi put nije uspelo! Nađi neku iskusniju, nek ga ona lepo utakne u sebe, pa kad zameša buljom, malo sutra će se spusti!

Kad ti prvi put bude uspelo, nećeš više imati problema.

momci da idete u kurac. upravo sam se polila sokom od smeha zbog vas :DDD

Ја кад будем први пут јебао има да јебем и са лустера ако треба!! Нема да се спусти!

чекај госпођо љубитељу паса како ниси свршио...јеси ли ти транџа или један од оних дуплих популарних аутора за које задњи сазнајем...ко за крешимира и зависника.

E čiji je Krešimir dupli?

Fejzbuče, mislim da je najbitnije samo da sačekaš onu pravu, i onda neće biti nikakvih problema! <3

фејз свака чаС што си признао мада мислим да тролујеш.

или један од оних дуплих популарних аутора

brate, ja ću ovo da shvatim kao kompliment, a ti kako oćeš....

Ako Fejz kaže da nije, onda nije. Na sajtu nema iskrenijeg čoveka!!!!

jel stvarno postoje devojke, momci 20+ koji su još nevini? (ne računam ove sa raznoraznim fizičkim i mentalnim oboljenjima, samo normalne)

у праву си...не треба то крити

jel stvarno postoje devojke, momci 20+ koji su još nevini? (ne računam ove sa raznoraznim fizičkim i mentalnim oboljenjima, samo normalne)

Postoje, ne glumi naivu jebogati.

Moj drug je izgubio nevinost sa 29., verovali ili ne, a ništa mu ne fali, ni psihički ni fizički, ali, nekako nije to odradio na vreme, glumatao da čeka neku kao ljubav, a kako su godine prolazile bilo mu je sve teže, najviše zbog blama da prizna da je nevin. Elem, odradila ga komšinica jednog prepodneva, a ostalo je istorija.