Prijava

Управо скинух невиност са кантице Еурокрема од 500 грама.

izbusili smo ga nakon sestog puta

Виш' не измислише јахање коња за жене без везе, не би се толико мучила.

Zar nije čudan taj izraz izgubiti? Pa ne gubiš ti nešto svjesno, nego daješ. Lakše je reći, mala 'oš mi dati nevinost, nego hoćeš li da izgubiš nevinost sa mnom? Eto, i manje riječi se koristi.

Ja svoju posle nikad nisam našla.

Da si je dala nekome, sad bi mogla da je vratiš. Ovako je ona izgubljena zauvijek.

Zašto, o zašto te ranije nisam poznavala?

Ма није фрка ако женка изгуби своју невиност. Увек ти може дати кутију у којој је та невиност дошла.

Jebi ga energijo, nije do mene. Jel' ti bar ostao račun, za uspomenu?

Jok :(
Donirala sam.

Pa znaš ono, dobro se dobrim vraća :))

jebiga, enerđijo, nema veze

Их, ја прочитао да си доминирала...

Jok :(
Donirala sam.

Donacije su dobra stvar. Sad možeš to da odbiješ od poreza.

Za sve koji se čuvaju za brak:
Ne činite to do boga miloga. Najviše prevara čine posle baš takvi iz puke radoznalosti kakvog su ukusa drugi kurac ili pička :)
Mislim, nije da ja imam nešto sad tu protiv prevare s bilo koje strane, nije to loše za povremenu razonodu, al eto mnogi znaju da se uvrede.

nesam skolovala... inace sam dao oglas na temi Tvoje prvo seksualno neiskustvo, pa ko voli da pomogne, fil fri tu 8)

dok sam bio sa jednom curom,2 dana smo se kresali,mislim,ne stalno,ali ono,po 2-3 puta na dan, i nisam svršio.e,trećeg dana...pukla cev u borči lolo.mislim da sam se olakšao za 30 kubika tada...
EDIT:vredelo je svaku kap oloo

U jebo te, kad pukne u Borči dođe do Koteža.

Цепам ја ђокаја методом обрнути длан, Пени Флејм скичи из звучника, кад у том тренутку куца неко на врата, баба доноси кнедле са шљивама. Морао сам да га вратим у ћега, нисам свршијо.

kakva tema... lolo