Prijava

Mišljenja sam da bi se dosta ljudi opametilo nakon vojske. Tako da bi se državi isplatilo da vrati redovan vojni rok jer bi za tih nekih 6-9 mjeseci službe mogla da razdrma i očvrsne sve bezobrazniju omladinu. Da osjete ljudi šta je čvrsta ruka i šta je autoritet.
Ja nisam bio u vojsci i žao mi je zbog toga. Neću više da spemujem temu.

Ja sam se iz vojske vratio 99% drugačiji (jedino što nisam promenio je seksualna orijentacija trolololo). Bio sam najmlađi u klasi, i to velika razlika je bila u pitanju, u mom vodu od 60 ljudi (bila gužva katastrofa) 80% su imali diplomu nekog faksa i nisu želeli u vojsku ali vojska je želela njih :) Neko tad reče "Ovo je najškolovaniji vod koji sam ikada video, ali ne znam kamo vam muda!?". Elem, kada bih morao u pravi rat sa njima verovatno bih odmah sebi prosvirao slepočnicu, jerbo ljudi su bili neshvatljivo tunjavi i moralno impotenti (čast izuzecima, naravno, ako neko od njih ovo čita evo šaljem xnu i vops).

U mom vodu je 90% njih došlo preko veze (jbg, Beograd, a nema prekomande), uglavnom dobri momci.
Cenim da država treba da ima vojsku, 6 meseci je dovoljno. Odbiješ 17 dana redovnog, 3-4 produžena vikenda, prođe k'o ništa...
I što bi rek'o naš narod: nema jebača bez belog uprtača :)